Dlaczego Szachtar vs Real Madryt w Lidze Mistrzów w Polsce?

The Szachtar-Real Madryt Czwarty dzień Liga Mistrzów Jedna z ciekawszych walk w tym tygodniu. Białe pudełko jest mierzone przeciwko Ukraińcom w celu przypieczętowania miejsca w 1/8 finału i przypadkowo pozostania niepokonanym w najwyższej konkurencji kontynentalnej. Ze swojej strony ukraiński zespół, ze swoim krajem w środku wojny, chce dodać nowe zwycięstwo, które pozwoli im być blisko lidera grupy, właśnie zespołu ze stolicy. Hiszpania.

To spotkanie było kluczowe dla losów grupy FNie mogę grać na zwykłym boisku ShakedarThe Donbas-Arena. To koloseum jest przepełnione 50 000 Publiczność nie odbywała długo posiedzeń zarządu DonieckMusiałem dużo podróżować? 1500 Kilometry. Dokładniej do stolicy Warszawa, Polska,’ znany jakoPolskie Pole Wojskowe”.

Inwazja rosyjska spowodowała relokację Szachtara

Powód, dla którego ten mecz nie może się odbyć na stadionie Shakedar Z powodu rosyjskiej inwazji Ukraina. Wkroczenie armii rosyjskiej uczyniło drużynę jedną z najpotężniejszych w północnym narodzie Europamusiał stworzyć bazę operacyjną w PolskaSwoje mecze rozgrywa w fazie grupowej Mistrzowie.

Nie jest to jednak dziwna sytuacja Shakedar. Konflikt w okolicy trwa od 2014 roku DonbasOczywiste zainteresowanie RosjaUkraina nie mogła rozgrywać meczów na własnym boisku. Ma różne lokalizacje i na razie nie może nawet zbliżyć się do swojego miasta. Donieck. Kijów To była ostatnia deska ratunku Ukraina W tej grupie staramy się skupić na grze i zapomnieć o strasznej sytuacji.

Ostatnie starcie Szachtara z Realem Madryt w Kijowie

Innym aspektem, który warto omówić w tym starciu, jest dokładnie to, co wydarzyło się w ostatnim starciu między dwoma zespołami w narodzie ukraińskim. Aby to zrobić, musimy cofnąć się do poprzedniego sezonu, w którym mistrz Mistrzowie skończone jak Real Madryt.

Zbliżenie

Szachtar stara się iść naprzód w trudnej sytuacji Ukrainy.Jezus Alvarez OrihuelaDziennik AS

Obie drużyny starły się KijówW stadion OlimpijskiPrzyjemne wspomnienie dla białych, odkąd je dostali Liga Mistrzów W tej sytuacji. Na spotkaniu 21/22 Między Ukraińcami a Hiszpanami to Ancelotti Wygrali przekonująco, wygrywając pięć do zera. Krywsow, Winicjuszz bliźniakiem, Rodrigo Tak Benzema byli autorami celów dla 14 Mistrz czasu Europa.

Szachtar ma tylko czterech zagranicznych graczy

Kolejny aspekt, o którym warto wspomnieć w obecnej sytuacji Shakedar Obecnie liczba zagranicznych graczy jest mniejsza. W ostatnich latach duży odsetek graczy się nie urodził Ukraina w zespole Donieck. Co więcej, kilka istotnych postaci w europejskiej piłce nożnej, jak ma to miejsce Douglas CostaWyszedł z tego zespołu.

Teraz jest tylko czterech zagranicznych graczy. Łukasza Tayloraz Brazylia, djurasekz Chorwacja, Cadayz Nigeria Tak wymyśliłemz Burkina Faso. Przeważają zawodnicy z reprezentacji, a drużyna ukraińska będzie starała się zaskoczyć dzwonek przeciwko jednej z najpotężniejszych drużyn na świecie i notabene zgarnąć kolejne jednostki na kolejne mecze.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *