Dlaczego Talos Principle II jest jedną z najlepszych gier roku?

Dlaczego Talos Principle II jest jedną z najlepszych gier roku?

Kolejna gra logiczna, która znalazła się na naszej liście i to pokazuje Dobre zdrowie podczas seksu. W przeciwieństwie do innych tytułów puzzli w naszym regionie szczytJak kokon Również Ludzkość, Druga zasada Talosa To stosunkowo trwająca kontynuacja, ale po dziewięciu latach oczekiwania została przyjęta z wielkim entuzjazmem.

Książka kontynuacja

Zasada Talosa To jedna z najpopularniejszych gier logicznych ostatnich lat. W nowej odsłonie Croteam oferuje nam jeszcze bardziej ambitne doświadczenie, które po raz kolejny łączy w sobie łamigłówki, eksplorację i narrację, co… Nie tylko zachęca nas do sprawdzenia naszej zdolności do rozwiązywania problemów, ale także do refleksji nad znaczeniem życia., w miarę jak poznajemy historię wszechświata, w którym to się dzieje. Przygoda wciąga nas od pierwszej chwili i przenosi do tajemniczego i enigmatycznego świata, pełnego starożytnych budynków i zaawansowanej technologii, zapraszając do zgłębienia jego tajemnic i zatracenia się w pełnym tego słowa znaczeniu wśród tajemnic.

Naturalnie tutaj dochodzimy do myślenia i zagadek Druga zasada Talosa Jest świetna i to jest główny powód, dla którego jest to jedna z naszych gier roku. Przedstawia nam Znane już mechaniki z pierwszej części gry, które idą w parze z nowymi mechanikamiUkładaj i łącz, aby tworzyć bardzo złożone wyzwania, ale nigdy nie sprawia to, że czujemy się przytłoczeni. Łamigłówki są stosunkowo trudne w porównaniu do innych gier, ale jeśli lubisz ten podgatunek, uważamy, że będzie dla Ciebie bardzo relaksujący.

Ambicja, o której w nim wspominaliśmy Druga zasada Talosa Przekłada się to na wyrafinowanie we wszystkich aspektach, łącznie ze scenariuszami. Teraz mapa stała się bardziej niż zauważalna, zapewniając znacznie większą swobodę w wykonywaniu opcjonalnych misji pobocznych, które pozwalają nam, jeśli chcemy, odwrócić naszą uwagę od głównej ścieżki, dodatkowymi wyzwaniami i ukrytymi obszarami, aby dowiedzieć się więcej o świecie to nas czeka.Jeśli mowa o otaczającym nas świecie, to my też zdobyliśmy tytuł Croteam Bardzo ciekawa opowieść filozoficzna, zachęcająca do refleksji nad takimi tematami jak egzystencja, sumienie, wolność i moralność. Jeśli podobała Ci się poprzednia wersja, narracja tutaj nabiera znacznie większego znaczenia, do tego stopnia, że ​​czasami główne mechaniki schodzą na dalszy plan

Cudowny świat

Druga zasada Talosa Nie trzeba szaleć na technologii, żeby zabłysnąć, choć wygląda świetnie i jest używany Różne funkcje Unreal Engine 5, takie jak Lumen, aby wydobyć więcej z jego działu technicznegoPonieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej do znudzenia, same zagadki i historia mogą to utrzymać. Nie oznacza to jednak, że jego start jest również świetny, a wyraźnie odzwierciedla skok, jaki osiągnął w porównaniu do swojego poprzednika.

Technicznie gra jest naprawdę świetna. Szkoda wyobraźni, która potrafiła nas zaskoczyć na każdym poziomieZachęcaj także do eksploracji. Od skalistych i brutalistycznych konstrukcji po surrealistyczne krajobrazy, które idealnie pasują do narracji, której szukał zespół. Ponadto więcej czasu i pieniędzy zainwestowano w tworzenie sekwencji wideo, co pomaga nam zaangażować się w złożoną narrację przygody.

Nie będziemy kłamać: nowe licencje bardzo nam się jednak podobają Kiedy po dziewięciu latach oczekiwania takie części trafiają na rynek, witamy je z otwartymi ramionami. Tytuł, który pozostając wierny formule tytułu pierwowzoru, potrafi zaskakiwać, oferując jedne z najlepszych zagadek swojego podgatunku, a jakby tego było mało, otulając go w zupełnie fantastyczny świat, a jednocześnie wciągając nas swoją bardzo ciekawą historią..


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *