Dlaczego telefony oparte na technologii blockchain wciąż nie mają sensu, bez względu na to, jak trudne są próby marek takich jak HTC

Zaangażowany

Nie ma sensu wprowadzać na rynek kolejnych telefonów z technologią blockchain, ponieważ nie ma realnego popytu na tego typu urządzenia, a ponadto platformy blockchain nie są wystarczająco stabilne.

Obecny rynek smartfonów Luź jeśli chodzi o innowacyjnośćponieważ jedynymi urządzeniami, które nieco różnią się od pozostałych, są składane telefony komórkowestojąc to Samsung dominuje z 90% udziałem w rynku na całym świecie.

Kolejną fajną innowacją, nad którą pracują niektórzy producenci terminali, są telefony komórkowe oparte na technologii blockchain Nadal nie mają sensu, bez względu na to, jak bardzo marki takie jak HTC nalegają na wprowadzenie tego rodzaju urządzenia na rynek. Czytaj dalej i dowiedz się dlaczego.

Solana Saga będzie kolejnym smartfonem blockchain, który trafi na rynek.

To są powody, dla których telefony oparte na technologii blockchain wciąż nie mają znaczenia

Głównym powodem, dla którego na obecnym rynku nie ma miejsca na telefony oparte na technologii blockchain, jest to, że HTC wprowadziło swoje urządzenie od 2018 roku HTC Exodus 1 Zapotrzebowanie na tego typu urządzenia nie wzrosło A wszystko to pomimo tego, że niektórzy producenci smartfonów wciąż nad tym pracują Uruchom swój smartfon z tą technologią.

Tak jest w przypadku OSOM, firmy założonej przez byłych pracowników Essential Nawiązał współpracę z platformą blockchain Solana, aby wprowadzić Solana Saga na rynekmobilny blockchain, który zostanie wprowadzony na początku 2023 roku.

HTC Exodus 1

HTC Exodus 1 był kompletną porażką.

Drugim powodem, dla którego smartfony oparte na technologii blockchain nie mają dziś sensu, są platformy oparte na technologii blockchain Nadal nie jest wystarczająco stabilnyponieważ mają wiele błędów.

Dobrym na to dowodem jest to, że blockchain Solana miał ostatnio wiele przestojów w swojej sieci z powodu awarii oprogramowania, co jest czymś Zakazał swoim użytkownikom przeprowadzania transakcji na okres do 18 godzin. Pomimo ogromnych zalet technologii blockchain, którymi są przejrzystość, niezawodność i decentralizacja, wiele platform blockchain Te budynki nie spełniły się.

Samsung stawia na kryptowalutę i blockchain w najnowszej aktualizacji mobilnej Galaxy

Wreszcie, ostatnim powodem, dla którego dni telefonów komórkowych z technologią blockchain są policzone, jest to, że niektórzy z największych producentów smartfonów na świecie Już teraz włączają technologię blockchain do swoich flagowych produktów.

Tak jest w przypadku Samsung Galaxy S22 który ma już funkcję o nazwie Magazyn kluczy Blockchainktóry pozwala użytkownikom bezpiecznie przechowywać kryptowalutę i Interakcja ze zdecentralizowanymi aplikacjami. Dodatkowo funkcjonalność ta jest niezależna od kryptowalut, w ten sposób Nie jest powiązany z Solaną ani żadnym innym blockchainem.

Powiązane tematy: komórka

Zaangażowany

logo Disneya

Śledź Andro4all, aby otrzymywać wszystkie wiadomości mobilne Śledź nas w Google News

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.