Dlaczego warto obejrzeć The Band of the Green Glove, nowy polski serial Netflixa

To nie jest „nie do pominięcia”, ale to potencjalna komedia z bardzo dobrymi występami. Inne spojrzenie na rzekome starzenie się.

Oprócz tego, że jest na ustach wielu Argentyńczyków za to, że tam jest Nasz kolejny zawodnik w Pucharze Świata w KatarzePolska atakuje rodzimą publiczność swoimi powieściami o pływ. Robiłem do niedawna z Wielka powódźjest teraz z Zielony pasek do rękawickomedia, która nie rysuje dla czołgu ani dla fenomenu, ale jest zabawna. Nie jest to krótki czas produkcji Sprzedaje dym.

tak dobrze Formuła prezentuje totalność kliszDobrym hitem okazała się kombinacja składników, z kilkoma zwrotami akcji, które robią różnicę.

Komedia, Policyjne kawałki, Tell Przyszłość trójki przyjaciół, już dojrzałych, nie będzie potrzebowała domu opiekiJednak ze względu na kaprysy scenariusza ostatecznie znajdują schronienie w domu opieki.


Kinga, Zuza i Alija zostają „Cudownymi Staruszkami” domu opieki, w którym się znajdują.

Nie jest to typowy przypadek, który jest tak popularny w tym czasie (zarówno w rzeczywistości, jak i w fikcji), że się pojawia Grupa kobiet pakujących i rozpakowujących walizki, by pod jednym dachem spędzić ostatnią część swojego życiaBardziej plan przyjaźni niż plan Opieka rodzinna.

Na około Zuza, Kanga i Alija to jest inne. Są przyjaciółmi, tak, ale w zasadzie są złodziejami. i partnerów. s Uważają swoje kradzieże za cuda, nawet jeden, widziany tylko na początku tej uroczej polskiej serii, nie wyszedł dobrze. Zabierają jednak łup Ślady otwiera tatuaż przedstawiający jednego z nich (wykonany kamerą). aby móc je złapać.

W obliczu niebezpieczeństwa odkrycia, Mózg zespołu Zuza obniża kolejność składania workówi Udawanie pewnych niepełnosprawności fizycznych i niepełnosprawności I wejdź do mieszkania, które ma być poważne. Pozostali dwaj, mniej zdyscyplinowani i zorganizowani, stawiają jednak opór W końcu przyjmują wyzwanie (w swoim znaczeniu).

Nie tylko nie jest to poważny pobyt, ale jest „W końcu zanieczyszczają to miejsce”. (Według dyrektora zakładu, główny bohater, o ciekawej palecie ciemnych barw). Faktycznie, „W końcu w jakiś sposób odmładzają innych pacjentów.

W serialu występują trzy polskie aktorki: Małgorzata Potocka, Magdalena Kota i Anna Romantowska.
W serialu występują trzy polskie aktorki: Małgorzata Potocka, Magdalena Kota i Anna Romantowska.

Stopniowo zobaczysz, jak z humorem, ale także poprzez doświadczenie życiowe, Zarażają niektóre z ich dusz, jednocześnie zdejmując zasłonę z kilku tajemnic tego miejscaPołączenie Drugi domJeden z nich mówi: „Wygląda na to, że dostaniemy tu więcej pracy niż wtedy, gdy byliśmy wolni”.

Tekst nie ma nic specjalnegoktóry jest właścicielem obrazu. Fabuła jest prosta, wciąga Nieomylna formuła narracji „Stare to szmaty… a jeśli nie, spójrz”.A występ czołowego tria przesunął szalę w stronę „Dobrego”.

Magdalena Kota (jako Zuza) Małgorzata Potocka (jako Kinga) f Anny Romantowskiej (jako Alicja) Robią wielki trójząb, żeby wyjaśnić te rzekomo trzy stare kobiety, które zdecydowały się pożegnać z tym światem razem, razem z innymi osobami w podobnym wieku.

Kinga (Potocka) jest najbardziej oporna przed wejściem do domu opieki.  Dlatego jest gwiazdą tego miejsca.
Kinga (Potocka) jest najbardziej oporna przed wejściem do domu opieki. Dlatego jest gwiazdą tego miejsca.

Daleki od bycia klasycznym romansem starzenia się, Zielony pasek do rękawic Udało mu się odróżnić ten moment od życia Pokazuje swoje trzy „córki” z wdziękiem, zepsuciem i przebiegłościątrzy nazwiska Nie mają daty ważności..

plik

Odpowiedni: Dobrze

Komedia policyjna z udziałem: Małgorzaty Potockiej, Magdaleny Cotty i Anny Romantowskiej Tabuk: Tadeusz Śliwa walizka: Osiem odcinków (od 28 do 35 minut) w serwisie Netflix.

Zobacz też

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.