Długa Argentyna w Australii

Niewiele sportów odbywa się prawie każdego dnia w roku, a tenis jest sportem wszechstronnym. Dlatego nie zatrzyma się 31 grudnia i rozpocznie sezon 2022. Argentyna zadebiutuje w Pucharze ATPTo zawody drużynowe symulujące Puchar Davisa.

Selekcja jest częścią Grupy D wraz z Gruzją, Grecją i Polską. Premiera, od 20 rano w naszym kraju (ESPN), będzie przeciwko Gruzinom, czyli pojedynku, który drużyna narodowa rozpoczyna jako faworyt.

Pierwszym krokiem w Qudos Bank Arena będzie: Federico Delbonis (44 stopnie), który zmierzy się z Alexandre Mitriveli (571 stopni), co będzie inauguracją daty między nimi. Wtedy się pojawi Diego Schwartzman (13 stopni) frente a Nikoloz Basilashvili (22 stopnie).

Zobacz też

Federico Delbonis będzie ponownie reprezentował kraj.

Federico Delbonis ponownie będzie reprezentował kraj.

Zobacz też

Nadal trenuje już w Australii!

Trzecim i ostatnim punktem byłyby duety, z którymi grali Maximo Gonzalez i Andres Molteni. Metreveli i Alexandre Bakshi. Argentyna musi wygrać, ponieważ dwa pozostałe zobowiązania wymagają więcej.

Jak będziesz kontynuować?

Wczesnym rankiem w poniedziałek Argentyna zagra z Grecją Prowadzony przez Stefanosa Tsitsipasa (IV). Regularny etap zakończył się przeciwko Polsce, na czele której stanął Hubert Hurkacz (9), wtorek wieczorem. Hellenowie i Polacy spotkają się pierwszego dnia.

Zobacz też

Rejestr przypadków Covid w Argentynie: 50 506 przypadków
Mistrzem edycji 2021 została Rosja.

Mistrzem edycji 2021 została Rosja.

system oceniania

Trzecia edycja Pucharu ATP w Sydney, w której punkty są przydzielane według klasyfikacji, będzie miała podobny do swoich poprzedników format zawodów i klasyfikację do kolejnego etapu: Zwycięzcy z czterech grup awansują do półfinałów, więc nie ma marginesu błędu.

Mistrzem 2020 była Serbia prowadzona przez Novaka Djokovica (1.), tym razem nieobecnego. W ubiegłym roku poświęcono Rosję, co powtórzy obecność Daniiła Miedwiediewa (drugi). A co z Argentyną? Dotarł do ćwierćfinału w pierwszej edycji, natomiast w 2021 roku nie zdał pierwszej rundy.

Zobacz też

Agenda noworoczna: co zobaczyć 31, 1 i 2 roku

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.