Do 400 000 € na osobę, aby wygrać €

Luis Enrique mówi, że jest optymistą i że Hiszpania jest jednym z sześciu faworytów do wygrania mistrzostw Europy. Jeśli Ci się uda, będzie to nie tylko radość i prestiż hiszpańskiego futbolu Dotrzyj do finału 11 lipca na Wembley i wygraj. Tytuł będzie oznaczał czwarty w historii Hiszpanii i ogromną satysfakcję dla grona międzynarodowych graczy, którzy dostaną Nagroda gospodarcza soczysty. Porozumienie osiągnięte przez liderów reprezentacji narodowej może wynieść kilka 400 000 euro Dla każdego gracza, jeśli zdobędzie długo oczekiwany Puchar Europy.

Mamy świetny cel i motywację. Sprawdź, czy Hiszpania jest tak silna, jak wierzy Luis Enrique Nie pominięcie zmagań pucharowych, pieniądze i prestiż przyniosą również korzyści Hiszpańskiemu Związkowi Piłki Nożnej i jego sponsorom (ostatnim członkiem jest Platano de Canarias). Zwycięzca konkursu Pucharu Europy, który jest rozgrywany na 11 miejscach, może wygrać nagrodę 34 miliony euro. To o siedem milionów więcej niż pułap wyznaczony przez UEFA w ostatnim europejskim turnieju, z 27 milionami na mistrza.

Puchar Europy, który nie istnieje dla Realu Madryt i dlaczego wolą Francję

Ulysses Sanchez Flor

Przed Aby Hiszpanie ogłosili się mistrzami, było to wysokie w porównaniu z porozumieniem z ostatnich Mistrzostw Europy, które rozegrano w 2016 We Francji, która była 340 000 EUR. Jeśli wrócimy, możemy również zobaczyć, jak rosną pieniądze w tego typu nagrodach za cele. W Mistrzostwach Europy, które Hiszpania wygrała w Austrii i Szwajcarii, w 2008 Kuzyn dotarł z Louisem Aragonem 214 000 € dla każdego gracza. W kolejnym Pucharze Europy Polska i Szwajcaria w 2012, gdzie tytuł zdobył również z Vicente del Bosque, nagroda oznaczała 300 000 euro dla każdej głowy. W ten sposób kwoty rosły i osiągnęliśmy mistrzostwo Europy, które trzeba było przełożyć i które wciąż jest oprawione w kontekście epidemii.

10 milionów do udostępnienia

To kolejna zachęta dla graczy, którzy będą reprezentować Hiszpanię w tych Mistrzostwach Europy, które rozpoczynają się 11 czerwca, a kończą 11 lipca, w których rywalizują 24 drużyny. Zwiększa się również kwota rozdawanych przez UEFA pieniędzy. Jeśli najwyższy organ w europejskiej piłce nożnej przeznaczył w 2016 r. blisko 300 mln euro, teraz osiągnie około 370 mln euro.

24 drużyny Kto zagra w tym Pucharze Europy, w formacie wielomiejscowym, otrzyma يتلق 10 milionów euro tylko za udział. Każda wygrana ma nagrodę w wysokości miliona, co odpowiada 750 000 euro. Aby zakwalifikować się do 1/8 finału, są dwa miliony nagłówków. Przepustka do ćwierćfinału to kolejne 3 250 000 euro. Stanie w półfinale ma nagrodę pieniężną w wysokości pięciu milionów. Wicemistrz otrzyma siedem milionów euro, a mistrz dziesięć milionów. Jest to dystrybucja przydzielona przez UEFA i jest większa w porównaniu z ostatnimi mistrzostwami Europy, gdzie mistrz otrzymał osiem milionów euro, a wicemistrz – pięć milionów.

Pieniądze przeznaczone na ewentualne śledztwo w sprawie IV Mistrzostw Europy w Hiszpanii są jeszcze bardzo dalekie od 600 000 euro Zdobyte przez każdego międzynarodowego piłkarza, aby ogłosić się mistrzem świata w Mistrzostwa Świata RPA 2010.

Jak daleko może się posunąć Hiszpania? Czy jest wśród faworytów? O ile lepsza drużyna niż Hiszpania? To są pytania do rozwiązania w innych mistrzostwach Europy, w których rozegranych zostanie łącznie 51 meczów iw których drużyna Luisa Enrique nie jest w zakładach jako główny kandydat do tytułu. W tej grupie są Francja, Anglia i Belgia. Niemcy i Portugalia. Jeden punkt poniżej to Hiszpania, z Włochami i Holandią. Sześć to grupy, które składają się na turniej, a jedna jest klasyfikowana jako grupa „Śmierć”, składająca się z Niemiec, Francji, Portugalii i Węgier w F.

Zdjęcie: Luis Enrique, w równoległym treningu bubble.  (EFE)
Zdrowie wraca do drużyny narodowej: zaszczepią je pojedynczą dawką szczepionki

tajność

Hiszpania jest w grupie E ze Szwecją, Polską i Słowacją i zadebiutuje w najbliższy poniedziałek przeciwko szwedzkiej reprezentacji na stadionie La Cartuja w Sewilli. Luis Enrique chciał wysłać przesłanie optymizmu w czasie niepewności wokół skupienia się na pozytywnych przypadkach Sergio Busquets s Diego Llorente, co wymusiło zmianę planu zarządzania coachingiem i na wszelki wypadek stworzenie równoległej bańki z 17 zawodnikami. Te niepowodzenia nie mają wpływu na drużynę narodową i według Luisa Enrique czują entuzjazm, trening i entuzjazm, aby wygrać mistrzostwa Europy.

Pozostaje do rozstrzygnięcia pytanie, czy gracze, którzy zostali wezwani do utworzenia równoległej bańki i trenowania w Las Rozas, tak jak w planie B, zasługują na jakąś nagrodę pieniężną. „Opuścili wakacje, aby przyjechać do reprezentacji, ale niczego nie gwarantowałem” – taką odpowiedź udzielił Wdzięczny Luis Enrique Dla wszystkich piłkarzy, którzy skrócili swoje wakacje.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *