Do sprzedania Samsung Galaxy Book Go ze Snapdragonem

Firma Apple zrewolucjonizowała świat komputerów przenośnych, wprowadzając procesory Apple M1 i M2 Architektura ARM, typowe dla telefonów komórkowych. Samsung zrobił to samo, ale postaw na to procesory Snapdragon dla komputerów Qualcomm.

Zdobądź 14-calowy laptop Samsung Galaxy Book Go Z Procesor Snapdragon W cenie 461 eurow PCComponentes.

the Architektura ARM Uzyskaj mniejsze zużycie i możliwość używania laptopa jako telefonu komórkowego: Nigdy nie będziesz musiał go wyłączać. Po prostu przechodzi w stan „uśpienia”, podobnie jak telefony komórkowe, i rozpoczyna odtwarzanie natychmiast po podniesieniu ekranu. Oprócz braku wentylatora, Jest bardzo cicho.

Samsung Galaxy Book Go 14-calowy laptop z procesorem Snapdragon za 461 euro

on Ultra cienki 14-calowy laptop Z Rozdzielczość 1080pi ma wymiary 324,1 x 225 x 14,9 mm. Waży zaledwie 1,39 kg. Idealnie nadaje się do noszenia pod pachą lub w plecaku oraz do natychmiastowego użycia w dowolnym miejscu, ponieważ nie trzeba go wyłączać.

wnętrze Samsung Galaxy Book Go Znaleźliśmy Procesor Snapdragon 7c Gen 2z grafiką Adreno, 4GB RAMu i 128 GB pamięci.

To wystarczająca ilość sprzętu do obsługi automatyki biurowej, aplikacji edukacyjnych, przeglądania stron internetowych, filmów, sieci społecznościowych i tak dalej. Ale nie nadaje się do gier ani zaawansowanych aplikacji.

Pomimo Architektura ARM on laptop z windowsem, ponieważ używa systemu Windows 11 S w wersji ARM. Należy pamiętać, że działa tylko z Aplikacje ze Sklepu Windowsoraz z przeglądarką Microsoft Edge. To jak Chromebook, ale z systemem Windows zamiast ChromeOS.

Uzyskany 14-calowy laptop Samsung Galaxy Book Go Z procesorem Snapdragon W cenie 461 eurow PCComponentes.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.