dobre wieści! Grobowce Królewskie Muzeum Siban zwiększyły liczbę zwiedzających | Aktualności

Muzeum Królewskie Grobowce Siban, znajdujące się na Lombok, odnotowało wzrost ruchu odwiedzających o 37% w ostatnich miesiącach 2021 r.: 4022 w listopadzie i 5513 w grudniu.

W ten Nowy Rok Muzeum Lamborghini przedłużyło dni i godziny uwagi; Teraz mogą go odwiedzać od wtorku do niedzieli, od 9:00 do 17:00, a biorąc pod uwagę (umiarkowany) poziom ostrzeżenia zdrowotnego, przed jakim stoi Lombok, wydajność zostanie zmniejszona do 50%, co wzmacnia to wszystko. Protokoły bezpieczeństwa przed przeżyciem Govit-19.

Sektor turystyki jest również jednym z rodzajów działalności gospodarczej najbardziej dotkniętych epidemią Govt-19, która doprowadziła do powstania jednych z najbardziej reprezentatywnych i odwiedzanych miejsc kulturalnych w kraju. Cmentarze Królewskie Muzeum Chippen, Zamknięcie swoich drzwi wpłynie na przepływ wizyt, jakie otrzyma w ciągu sześciu miesięcy służby do 2021 r., a przy niskiej przepustowości – 19 779.

Powiedziała o tym Christina Cabrera, dyrektor Centrum Kultury Spośród 19 779 odwiedzających odnotowanych w zeszłym roku 18 821 było obywatelami Z Limy, Piury, Cusco, La Liberto, Arequipy, Cajamarca, Amazonas, Ankash, Junin i Puno.

Od blisko sześciu miesięcy w muzeum przebywa 958 obcokrajowców z Włoch, Francji i Hiszpanii., Niemcy, Polska, Kanada, USA, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chile.

Jeden z najczęściej odwiedzanych

Cabrera zwrócił uwagę, że oczekuje się, że te wizyty w 2022 r. będą stopniowo wzrastać i osiągną dane sprzed epidemii, ze średnią 150 000 odwiedzających rocznie i przez wiele lat. Cmentarze Królewskie Muzeum Chippen Jest jednym z najczęściej odwiedzanych w kraju.

Muzeum, które było zamknięte przez około sześć miesięcy z powodu zagrożenia zdrowia spowodowanego drugą falą infekcji, ponownie otworzyło swoje podwoje w sierpniu, więc ponowne otwarcie wdrożyło wszystkie protokoły ratujące życie i skróciło godziny pracy i pojemność do 40%.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *