Dodaj CarPlay do dowolnego samochodu w ciągu kilku sekund dzięki temu super przecenionemu „inteligentnemu” wyświetlaczowi z kuponem

Dodaj CarPlay do dowolnego samochodu w ciągu kilku sekund dzięki temu super przecenionemu „inteligentnemu” wyświetlaczowi z kuponem

Sprzedawany nowy samochód jest rzadkością i nie jest kompatybilny z CarPlay lub Android Auto, dwoma systemami, które umożliwiają łatwe podłączenie telefonu komórkowego do samochodu w celu bezpieczniejszego zarządzania muzyką, połączeniami i innymi informacjami. Ale nie musisz go odnawiać, jeśli nie jest wbudowany, ponieważ to wszystko 9-CALOWY WYŚWIETLACZ WĘGLIKOWY Pozwala dodać CarPlay do dowolnego samochodu w ciągu kilku sekund. Pozostaje 249,9 euro na Amazon, jeśli zaznaczymy pole „Zastosuj kupon o wartości 60 €”.

Carburide 9-calowe bezprzewodowe radio Carplay, bezprzewodowe radio samochodowe z CarPlay, Android Auto, Deep Bass, Bluetooth 5.0 / GPS Navigator / FM / USB / Mirror Link / Siri / Google / SD-32G

Kup CarPlay do samochodu w najlepszej cenie

Carbury Carplay 02

W cenie detalicznej 309,90 € na Amazon możesz kupić 9-calowy monitor samochodowy CARPURIDE ze zniżką, która pozostawia go na 249,90 euro. Aby uzyskać dostęp do zniżki, musisz Zaznacz pole „Zastosuj kupon o wartości 60 EUR”.

Ten Carburide to 9-calowy ekran dotykowy zgodny z CarPlay i Android Auto. W zestawie z kotwami z blokadą ssania, aby bezpiecznie przymocować do deski rozdzielczej. Dźwięk można przesyłać do głośników samochodowych przez Bluetooth, gniazdo 3,5 mm i radio FM.

Możesz podłączyć iPhone’a z CarPlay do tego wyświetlacza bezprzewodowo i przewodowo Jeśli chcemy jednocześnie naładować Twoją baterię. Posiada wbudowany czujnik światła, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu. Zasilanie do monitora realizowane jest z gniazda zapalniczki samochodowej, a do sprzedającego dołączam kamerę cofania.

Więcej ofert

Jeśli zrobisz Amazon Primemasz 30-dniowy bezpłatny okres próbny (po 49,90 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Najlepsze wideoI Najlepsza muzyka Nieograniczone przechowywanie zdjęć. Ponadto, jeśli jesteś studentem, zrób zażądał premier Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny.
Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle bez ograniczeń Jeśli chodzi o słyszalny.

Na naszych profilach możesz być zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Apple i ofert Applesfera Selection Świergot s Facebook.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być interesujące dla Applesfera.

Kino | Gaźnikowy

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *