Doreen J. Casey, Polska, Ohio Śmierć

Polska, Ohio (Myvali Tributes) – Doreen J., kochające małżeństwo jego rodziny. Casey, lat 94, zmarła we wtorek 9 marca 2021 roku.

Urodził się 2 lutego 1927 r. W Syracuse w stanie Nowy Jork, jako syn Petera i Jesse (Simpson) Jamieson.

Jego pamięć zaszczycą jego synowie John (Don) Casey z Polski, Matthew Casey z Ohio i Wakarusa z Indiany; Siostrzeniec, James Tremble; Synowa, Anne Spadaro i Paula Schermerhorn; Dziewięcioro wnuków, Christine (Jerry) Hooke, David (Vicky) Casey, Brian (Nadine) Tremble, Sean (Cherry) Tremble, Jillian (Taylor) Lovejoy, Chelsea Casey, Mattie Casey, Benjamin Casey i Maggie (Jeremy); Dziewięcioro wnuków oraz kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Poprzedził ją śmiercią jej 65-letni mąż, James E. Casey; Brat, Stuart Jamieson; Synowie, Michael Casey i Mark Casey; Córka, Kathleen Tremble i synowa, Nancy Casey i Shelia Casey.

Doreen była projektantką wnętrz, która czytała i rozwiązywała krzyżówki. Cieszyła się, że ma dużą rodzinę i wszyscy będą za nią bardzo tęsknić.

Uroczystość jego życia i pochówek odbędzie się późno na cmentarzu Niepokalanego Poczęcia w Bombay Hill w Nowym Jorku.

Usługi kremacyjne i pogrzebowe Sylvad, Inc. Podziel się wspomnieniami, odwiedzając www.cremateohio.com.

Wyślij kwiaty rodzinie lub Doreen J. Aby zasadzić drzewo w pamięci Casey, odwiedź nas Kwiaciarnia.

Hołd telewizyjny zostanie wyemitowany w poniedziałek, 15 marca, w przybliżonych godzinach: 6:43 w WYTV, 9:32 w WKBN, 10:58 w FOX i 20:12 w MyYTV.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *