Dostają Game Boy Advance do przenoszenia gier PlayStation z wkładem witaminowym

jedyny Czego brakuje Rodrigo Alfonso on jest Nagrywanie dobrze oświetlonych filmów, ale nadrobić to Z jego niesamowitymi umiejętnościami hakerskimi sprzęt komputerowy. Używając niestandardowego wkładu, ten 20-letni niezmodyfikowany Game Boy Advance może: Graj w gry na PlayStation zatrudnienie Trójwymiarowy Pełna prędkość, co trzyma ten Jednostka sterująca 16-bitowy przenośny W erze 32 bitów.

Ze wszystkich wydanych konsol żadna nie została wydana zhakować to Jak Game Boy Advance. Mógłbyś Łatwo znajduj części do wymiany Wszystko z h. ekranuNawet głośniki, bateria, a nawet cała obudowa, co daje Pozwala to dostosować Z dowolną kombinacją wzoru i koloru. To samo dotyczy twoich gier. nie chcesz zabrać ze sobą dużo wkłady? WieleWózki Dzięki pamięci microSD na setki gier pozwala zebrać całą kolekcję razemTakie podejście przyjął tutaj Alfonso.

Mógłbyś oni się zmieniają GBA tyle ile chceszAle zakładając, że nadal? Z seryjną płytą główną zbudowaną przez Nintendo nie będzie wystarczająco mocna Wprowadzić w życie Te same gry 3D, co oryginalne PlayStation. ten Rozwiązaniem Alfonso było przeprowadzka Całe przetwarzanie i renderowanie gier na niestandardowy wkład, w którym znajduje się Raspberry Pi 3 z emulatorem PlayStation.

Nawet z kopertą wydrukowaną w 3D i świetnym polerowaniem od czasu Alfonso Pomysł został ujawniony kilka miesięcy temu, niestandardowy wkład do emulacji ogromny szacunek Do konwencjonalnych wkładów z GBA, ale sprytnie wykorzystuje GBA jak Ekran laptopa i pilot zdalnego sterowania Wszystko w jednym. Jedna z najlepszych funkcji To właśnie GBA pozwoliło na podłączenie do gry dwóch urządzeń mobilnych Jednak tryb wieloosobowy 1 konsola On był Rzeczywista kaseta z grą. Zawsze byłem piratem Procedura Inżynieria odwrotna, aby się dowiedzieć Jak działała funkcja multi-boot i Alfonso używa jej do wysyłania strumienia wideo? 240 x 160 (ograniczona rozdzielczość ekranu GBA) przez port złącza Game Boy Advance.

Alfonso udostępnił również wideo Dre jak wszystko zostało zbudowane, i Do grania w gry na PlayStation wymagany jest kod niestandardowy Na GBA Dostępny do pobrania jako plik Strona GitHub. Nawet jeśli dedykowany wkład działa W niezmodyfikowanym Game Boy Advance, GBA pokazane w tych filmach zawiera dwa mody: Podświetlany ekran LCD Dodatkowy sprzęt już dławi procesor konsoli Ręka, aby zwiększyć szybkość transmisji danych przez port łącza, poprawić przesyłaną liczbę klatek na sekundę i szybkości Grywalność.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *