Dostrzeganie meteorytu nad Pittsburghem

Dostrzeganie meteorytu nad Pittsburghem

Pewien mieszkaniec miał szczęście zobaczyć to na własne oczy >> Jeśli chodzi o jasne, błyszczące obiekty latające po niebie w grudniu, to zwykle jest to Święty Mikołaj >> Myśleliśmy, że to Mikołaj nienaruszony, zobaczyliśmy światło nad ziemią i twoją głowę do góry zobacz tę spadającą gwiazdę. >> On i jego rodzina spędzali wspaniałe wakacje na Beverly Road o godzinie 730, kiedy zobaczyli ten gigantyczny metr lecący po niebie i nie tylko zobaczyli to na swoim osobistym aparacie dzwonka do drzwi, ale także zobaczyliśmy ogromną stopę. >> Według Towarzystwa METEOR, odnotowano ponad 600 obserwacji w całym kraju, od Ontario w Kanadzie po Care w Karolinie, gdzie ta jasność jest bardzo rzadka dla nas wszystkich, kiedy widzisz coś jasnego i myślisz, że to UFO lub Święty Mikołaj. Widzenie czegoś bardzo rzadkiego i bardzo jasnego wiele mówi o twojej wyobraźni >> jakiś wspaniały napój gazowany, jeśli masz szczęście zobaczyć go na własne oczy Amerykańskie Towarzystwo Meteorów chce usłyszeć od ciebie

Niesamowity widok na niebie: meteor dostrzeżony nad Pittsburghem

Fireball został zauważony w kilku stanach


Meteor został zauważony na niebie w Pittsburghu w nocy, podobnie jak w innych stanach, w tym w Wirginii Zachodniej, Karolinie Południowej, Nowym Jorku, Ohio i Kentucky. Ponad 600 obserwacji meteorytu, który był widziany nad Pittsburghem około 19:30 w czwartek, wiele osób udostępniło filmy z meteorytu, w tym Jared Rackley, który uchwycił migawkę meteoru na NEST Cam w Pittsburghu. Rodzina miała to szczęście, że widziała ją dwukrotnie, najpierw osobiście podczas świątecznej imprezy w Mount Lebanon, a następnie na kamerze z dzwonka do drzwi. Haddad udostępnił swoje nagranie w Action News 4 w Pittsburghu w piątek rano. „Myśleliśmy, że to mogły być sanie Świętego Mikołaja” – żartował Haddad. „Widzieliśmy światło nad naszymi głowami i słyszeliśmy, jak dwie inne osoby mówią:„ Widziałeś tę spadającą gwiazdę? ” Albo coś, ale wyglądało to naprawdę jasno. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nasza kamera też mogła to uchwycić. „Jeśli zobaczysz kulę ognia, American Meteor Society chce usłyszeć od ciebie. Możesz zgłosić obserwację na ich stronie internetowej. Raporty pomagają im w poszukiwaniach” – mówi organizacja.

Meteor obserwowany nocą na niebie Pittsburgha był również widziany w innych stanach, w tym w Wirginii Zachodniej, Karolinie Południowej, Nowym Jorku, Ohio i Kentucky.

Kamera uchwyciła meteor: kliknij odtwarzacz wideo powyżej, aby obejrzeć.

Amerykańskie Towarzystwo Meteorologiczne poinformowało o ponad 600 wyświetleń Meteor, który był widziany nad Pittsburghem około 19:30 w czwartek.

Kilka osób udostępniło filmy z meteoru, w tym Jared Rackley, który uchwycił migawkę meteoru na swojej kamerze NEST Cam w Pittsburghu.

Phil Haddad i jego rodzina mieli to szczęście, że widzieli ją dwukrotnie, najpierw osobiście podczas imprezy w Mount Lebanon, a następnie przez kamerę dzwonka do drzwi. Haddad udostępnił swoje nagranie w Action News 4 w Pittsburghu w piątek rano.

„Myśleliśmy, że to mogły być sanie Świętego Mikołaja” – żartował Haddad. „Widzieliśmy światło nad naszymi głowami i słyszeliśmy, jak dwie inne osoby mówią:„ Widziałeś tę spadającą gwiazdę? ” Albo coś, ale wyglądało to naprawdę jasno. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nasza kamera też mogła to uchwycić. „

Jeśli widziałeś kulę ognia, Amerykańskie Towarzystwo Meteorytów chce się z tobą skontaktować. Możesz zgłosić obserwację stronie internetowej. Organizacja twierdzi, że raporty pomagają im w poszukiwaniach.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *