Dowiedz się, jak robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na zewnętrznym ekranie Samsunga Galaxy Z Flip4 5G – Samsung Newsroom Polska

Dowiedz się, jak robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na zewnętrznym ekranie Samsunga Galaxy Z Flip4 5G – Samsung Newsroom Polska

Szybki strzał! Dowiedz się krok po kroku, jak wykonać tę funkcję, która pozwala robić selfie w wysokiej rozdzielczości za pomocą głównych aparatów Z Flip4 5G bezpośrednio z zewnętrznego ekranu

Z myślą o zaprezentowaniu nowoczesnego i wymagającego profilu użytkownika, Samsung opracował Galaxy Z Flip4. Ale oprócz tego wprowadził on również tę publiczność w rewolucję w możliwości tworzenia obrazów o wyższej jakości, wynalazł na nowo Quick Shot, a nawet wprowadził nowe, fajniejsze i bardziej unikalne funkcje do tego już niesamowitego składanego smartfona.

Dzięki funkcji Quick Shot Z Flip4 umożliwia robienie zdjęć bez odblokowywania urządzenia za pomocą tylnego aparatu o wysokiej rozdzielczości. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk włączania/wyłączania po prawej stronie telefonu komórkowego, aby zobaczyć lustrzane odbicie na zewnętrznym ekranie.

Gdy funkcja jest aktywna, a obraz jest przesyłany strumieniowo na zewnętrzny ekran, możesz także wybrać dodatkowe funkcje aparatu, przesuwając ekran w bok, w górę iw dół.

Quick Shot uruchamia się automatycznie w trybie portretowym, ale przesunięcie ekranu w lewo aktywuje tryb portretowy, podświetlając osobę lub obiekt na środku i rozmywając tło. Aby wrócić do trybu zdjęć, po prostu przesuń palcem w prawo. Przesunięcie w prawo ponownie aktywuje tryb wideo, dzięki czemu oprócz zdjęć możesz robić zdjęcia z wyłączonym smartfonem za pomocą tylnego aparatu.

Aby powiększyć obrazowany lub fotografowany obszar, przesuń ekran w górę lub w dół. W ten sposób czujnik zwiększa lub zmniejsza zoom aparatu o 1,0X lub 0,5X. Możesz spojrzeć w prawy górny róg, aby zobaczyć, jaki format nagrywania jest aktualnie wybrany w polu widzenia.

Po dokonaniu wymaganych ustawień czas na zrobienie zdjęcia. Tutaj masz dwie opcje fotografowania: naciśnij boczny klawisz głośności w górę lub w dół lub skieruj dłoń w stronę aparatu. Po rozpoznaniu lub naciśnięciu przycisku głośności urządzenie robi zdjęcie w 2 sekundy. Aby sprawdzić wynik, wystarczy odblokować telefon komórkowy.

Obejrzyj także wideo, które uczy, jak szybko zrobić szybkie ujęcie, dostępne pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=b472ZF6sajI

Widziałeś jakie to łatwe?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *