Dowiedz się o dziwnym, złym świecie Luna Abyss, nadchodzącej strzelance FPS

Dowiedz się o dziwnym, złym świecie Luna Abyss, nadchodzącej strzelance FPS

2022-08-18

londyńskie studio deweloperskie, grupa bonsaiPokaż pierwszy zwiastun o następującym tytule, księżycowa otchłaństrzelanka pierwszoosobowa osadzona w mrocznym, złowrogim i bardzo dziwnym świecie obcych, wypełnionym wrogami o unikalnych i intrygujących projektach oraz tajemnicą, która zapowiada się wciągająca.

Tytuł oferuje arsenał pełen potężnych broni, które pasują do stylu gry każdego gracza. Mechanika przewijania sprawi, że walka będzie szybka i płynna, zapewniając podobne wrażenia. Kula piekłaz typowym rytmem gier akcji i przygodowych.

Gracz umieści się w skazanym miejscu, aby zbadać nieskończoność tego miejsca, znanego jako otchłań. Są zmuszeni zagłębiać się w głąb w poszukiwaniu informacji, które ujawniają pochodzenie mieszkających tam okropności. Ale nie będziesz sam, ponieważ sztuczny strażnik będzie cię cały czas obserwował.

księżycowa otchłań Osadzona na Księżycu, który niegdyś gościł kwitnącą kolonię nowego Imperium Brytyjskiego, ale teraz został zniszczony i zamknięty po tajemniczym wydarzeniu znanym jako PlagaBenny Hill, dyrektor kreatywny grupa bonsai.

W więzieniu nad przepaścią twoją jedyną towarzyszką jest Aylin, sztuczny strażnik więzienny, który obserwuje każdy twój ruch. Skazani zostają wysłani na tyły w celu przeprowadzenia rekonesansu, wydobycia i zbadania lawiny. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co gracze zrobią z tym tajemniczym światem„, wskazany.

W swojej podróży przez trzewia tajemniczego księżyca gracz zmierzy się z wyzwaniami dziwnego terenu, pokręconymi kosmicznym horrorem, który go zamieszkują, oraz niepokojącymi rewelacjami, które kryją się głęboko w jego wnętrzu. Aby ich pokonać, będziesz musiał podejmować decyzje w ułamku sekundy, wykorzystując kombinację zdolności przemieszczenia i swojego arsenału.

księżycowa otchłań Obecnie w fazie rozwoju dla komputer i konsole, i nie ma jeszcze specjalnego okna edycji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *