Dowiedz się o stadionie, na którym odbędzie się finał Ligi Europejskiej UEFA 2021

Gdańsk, miasto w Polsce Nad Morzem Bałtyckim będzie gospodarzem finału Ligi Europejskiej UEFA 2021, który odbędzie się 26 maja Stadion gdański, To jeden z najnowocześniejszych budynków w tym kraju, mogący pomieścić 43 600 widzów.Mecz finałowy odbędzie się 26 maja.


© UEFA.com
Mecz finałowy odbędzie się 26 maja.

10 lat, Stadion w Gdańsku powstał na Mistrzostwa Europy w 2012 roku, Ukrainę i Polskę. Al-Aqar rozegrał cztery mecze: trzy z pierwszego etapu i jeden z ćwierćfinału, kiedy Niemcy pokonały Grecję 4-2.

Dach stadionu wykonany jest z Bursztyn przypomina 18 tysięcy sztuk, Kamień pochodzenia roślinnego bardzo często spotykany u wybrzeży Bałtyku. Powierzchnia terenu, na którym zlokalizowany jest obiekt sportowy to 45 tysięcy metrów kwadratowych.Rozegrano tu ukraińsko-polski puchar Europy.  (Instagramstadiongdansk)


© Przesłane przez sędziego
Rozegrano tu ukraińsko-polski puchar Europy. (Instagramstadiongdansk)

Gdański stadion w dzielnicy Letnica, Pierwotnie zaplanowany na finał 2020, Ale epidemia i to, że ostatni etap odbędzie się w jednym miejscu (Niemcy), spowodowało, że został przeniesiony na gospodarza finału 2021 roku.

Plik Reprezentacja Meksyku wspięła się również na trawę stadionu Gda انس sk: To było w 2017 roku, podczas towarzyskiego meczu z Polską, w którym Tricolor wygrał 1: 0 dzięki bramce Raula Jimeneza; Gra była przygotowaniami do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.W 2020 roku odbędzie się mecz finałowy, ale z powodu pandemii wszystko się zmieniło.  (Instagramstadiongdansk)


© Przesłane przez sędziego
W 2020 roku odbędzie się mecz finałowy, ale z powodu pandemii wszystko się zmieniło. (Instagramstadiongdansk)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *