Dowiedz się o stadionie, na którym odbędzie się finał Ligi Europejskiej UEFA 2021

Gdańsk, miasto w Polsce Nad Morzem Bałtyckim będzie gospodarzem finału Ligi Europejskiej UEFA 2021, który odbędzie się 26 maja Stadion gdański, To jeden z najnowocześniejszych budynków w tym kraju, mogący pomieścić 43 600 widzów.Mecz finałowy odbędzie się 26 maja.


© UEFA.com
Mecz finałowy odbędzie się 26 maja.

10 lat, Stadion w Gdańsku powstał na Mistrzostwa Europy w 2012 roku, Ukrainę i Polskę. Al-Aqar rozegrał cztery mecze: trzy z pierwszego etapu i jeden z ćwierćfinału, kiedy Niemcy pokonały Grecję 4-2.

Dach stadionu wykonany jest z Bursztyn przypomina 18 tysięcy sztuk, Kamień pochodzenia roślinnego bardzo często spotykany u wybrzeży Bałtyku. Powierzchnia terenu, na którym zlokalizowany jest obiekt sportowy to 45 tysięcy metrów kwadratowych.Rozegrano tu ukraińsko-polski puchar Europy.  (Instagramstadiongdansk)


© Przesłane przez sędziego
Rozegrano tu ukraińsko-polski puchar Europy. (Instagramstadiongdansk)

Gdański stadion w dzielnicy Letnica, Pierwotnie zaplanowany na finał 2020, Ale epidemia i to, że ostatni etap odbędzie się w jednym miejscu (Niemcy), spowodowało, że został przeniesiony na gospodarza finału 2021 roku.

Plik Reprezentacja Meksyku wspięła się również na trawę stadionu Gda انس sk: To było w 2017 roku, podczas towarzyskiego meczu z Polską, w którym Tricolor wygrał 1: 0 dzięki bramce Raula Jimeneza; Gra była przygotowaniami do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.W 2020 roku odbędzie się mecz finałowy, ale z powodu pandemii wszystko się zmieniło.  (Instagramstadiongdansk)


© Przesłane przez sędziego
W 2020 roku odbędzie się mecz finałowy, ale z powodu pandemii wszystko się zmieniło. (Instagramstadiongdansk)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *