Dowody domniemanego oszustwa

Powiązane wiadomości

Mimo czekania dwóch lat 65. edycja Eurowizja Utrzymuje tradycję, która nie istnieje w każdej odsłonie: kontrowersje, które pojawiły się po wielkim końcu. Po tym, jak zespół Meneskin przeszedł test narkotykowy w celu rozwiązania kontrowersji, która groziła podważeniem ich sukcesu, teraz Głosy Jury Zajmuje centralne miejsce w wielu krajach.

Podejrzenia o oszustwo pozostają stałe w głosowaniach Eurowizji, a strajki mają powrócić w tym roku, jednak wydaje się, że jest ogłuszający głos ostrzegający przed otwartą wymianą zdań między kandydatami EPU.

Kraj, który budzi najwięcej wątpliwości MołdawiaWielu fanów festiwalu nie postawiło na finał, jednak zajęli siódme miejsce w swoim nurkowaniu i 13. miejsce w Wielkim Finale z 115 punktami.

Mołdawia jest jedną z największych niespodzianek festiwalu ze względu na swój nieoczekiwany status.

Dziecko

Bliższe przyjrzenie się głosom oddanym i otrzymanym przez Mołdawię w czwartek i sobotę ujawnia wyraźne prawidłowości. W drugim półfinale Natalia Kordienko Próbował zdobyć przepustkę tym tematem Cukier, Mołdawskie jury przyznało pierwsze trzy punkty Bułgarii (12 punktów), San Marino (10) i Grecji (8). Co ciekawe, te same kraje wystawiły Mołdawii dobre oceny, 12 punktów od Bułgarii i Grecji oraz 10 punktów od San Marino.

Ten sam plan został powtórzony w ostatecznym planie. Profesjonalne głosy Mołdawii trafiły do ​​Bułgarii, Rosji i Grecji, a jury tych trzech krajów otrzymało jeden punkt. Cukier Przy dobrych wynikach jest 10 punktów w przypadku Grecji i 12 punktów w Bułgarii i Rosji.

Kandydatura Mordovana wzbudziła zainteresowanie już w zeszłym roku, kiedy Kordienko objął prezydenturę. W więzieniu. Nawet wtedy obserwatorzy krytykowali rzekome oszustwo i skupiali swoje podejrzenia Philip Kirkorov, Były wysłannik Rosji na uroczystość w 1995 roku, który stał na czele dwóch projektów Natalii.

Może San Marino Y Polska To jest nie mniej uderzające. Republikańscy arbitrzy Seren przyznali Polsce 12 z 18 punktów, które otrzymali w drugim półfinale jury, podczas gdy polski głos zawodowy dał Senhitowi 10 punktów i chciał dać Grecji maksymalną liczbę punktów. Wydaje się jednak, że polski trybunał arbitrażowy zmienił zdanie w finale, ponieważ przyznał 12 punktów San Marino i ani jednego punktu Grecji.

Senhit oglądał polską telewizję przed Eurowizją.

Senhit oglądał polską telewizję przed Eurowizją.

Jakby tego było mało, należy pamiętać, że Saeed przed wyjazdem do Rotterdamu był w Warszawie i współpracował z polskim kandydatem Rafałem, który przyjechał z nim wyjaśnić wersję. Waterloo Przedstawione przez tatę w programie telewizyjnym Co to jest melodia?.

Opłaty stałe

Wątpliwości co do oszukańczych głosów na Eurowizji nie są nowe i dotyczą nie tylko jurorów. W 2013, Azerbejdżan został oskarżony o kupowanie głosów Wątpliwości co do sukcesu kraju w 2011 roku wzbudziło wiele krajów o niskich dochodach, które próbowały wygrać festiwal.

Kolejny sposób na zdobycie dobrego miejsca w Eurowizji Radzić sobie z wyzwaniami, Taktyka prawna, która pozwala zapewnić kandydatowi widoczność. W tym samym roku 2004 ujawnił się przedstawiciel archipelagu Ludwig Galia W wywiadzie Artysta wyjaśnia sztuczkę stosowaną przez maltańską delegację od lat: „Sporo pieniędzy przeznaczają na obstawianie własnych piosenek nieprzerwanie do ostatniej chwili” i dużo inwestuje w reklamę w sieciach. W „Płać blogerom za tworzenie buzza”.

W finale Destiny otrzymało 208 punktów od jury i 47 punktów z telewizji.

W finale Destiny otrzymało 208 punktów od jury i 47 punktów z telewizji.

Dziecko

Ta strategia, pionier, Obsługuje profesjonalny arbitraż przy wyborze Jedną z teorii, która wydaje się zgadzać z decyzją Destiny w finale tej edycji, było to, że ostatecznie zajął siódme miejsce, z 208 punktami od jury w porównaniu do 47, które dał mu Televod, który był jednym z najbardziej ulubionych przez wiele miesięcy do wygrania.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *