Dreszczyk i przestępczość w nowym brytyjskim serialu do obejrzenia na Netflix

Tego dnia Premiera Netflixa zostań wkrótce (zostań wkrótce), a Osiem odcinków brytyjskiego serialu W reżyserii Lindy Heyman s Daniel O’Hara Opiera się na powieści o tym samym tytule Harlan Cobain Został opublikowany w 2012 roku.

Ten dramat kryminalny został nakręcony na początku 2021 roku z gwiazdami Richard Armitage, Sarah Parrish, Koch Jumbo, Eddie Izzard, James Nesbitt, Joe Joyner, Joseph Kirkor i Daniel Francis i jego oficjalne podsumowanie (przez Netflix) Wskazuje:

Z charakterystycznymi fabułami, przerażającym napięciem i tajemnicami minionych zbrodni, które zaczynają się ujawniać, zostań wkrótce To prowadzi do pytania, ile naprawdę znasz ludzi. Cztery osoby skrywają przed najbliższymi mroczne sekrety: jako Megan (Jumbo), pracująca matka z trójką dzieci; Ray (Armitage), fotograf dokumentalny, który miał obiecującą karierę; Broome (Nesbet), detektyw, który nie może zapomnieć o nierozwiązanej sprawie zaginięcia osoby, oraz Lauren (Paris), dawna przyjaciółka Megan. Kiedy przeszłość powróci, by ich nawiedzać i grozić zniszczeniem ich życia oraz życia ludzi wokół nich, jaką obiorą ścieżkę? „

Trzymaj się blisko (2021). Obraz: Netflix.

To nie jest pierwsza książka Cobena, która trafiła na Netflix. Produkt podpisanej z autorem umowy na przekształcenie wielu jego powieści w seriale, w 2018 roku platforma została pokazana po raz pierwszy bezpieczeństwoW roli głównej Michael C. Hall. Już w 2020 roku ukazał się katalog wewnątrz lasupolski serial w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki oraz Nie rozmawiaj z nieznajomymi, brytyjska produkcja z udziałem wspomnianych wyżej Armitage i Jennifer Saunders.

Kilka miesięcy temu w ramach tej samej umowy została uruchomiona usługa streamingu niewinnyHiszpański serial napisany przez Oriola Paulo, z udziałem Mario Casasa, oparty na powieści Cobaina o Mateo, mężczyźnie z mroczną przeszłością, który stara się odbudować swoje życie ze swoją ciężarną żoną, ale otrzymuje wezwanie, by wszystko zmienić.

rzucać zostań wkrótce Ukończ to Bethany Antonia, Bobby Gilbert, Rachel Andrews, Andy Ocho, Rod Hunt i Isabel Conol. Sprawdź zwiastun poniżej:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *