Drugi sezon kolumbijskiego serialu „Pálpito” zajmuje pierwsze miejsce w serwisie Netflix na całym świecie

Drugi sezon kolumbijskiego serialu „Pálpito” zajmuje pierwsze miejsce w serwisie Netflix na całym świecie
Pálpito 2 stał się najczęściej oglądanym serialem w serwisie Netflix, plasując się w pierwszej dziesiątce globalnej platformy streamingowej.

Columbia nadal zaznacza przystanki w produkcjach telewizyjnych lub na platformach przepływ. Ostatnio zdobył kilka nagród w wykonaniu platynowe nagrody, które odbyło się w niedzielę 23 kwietnia w Madrycie w Hiszpanii. Nazwy podobne do tych z W sali rozbrzmiewały głosy Cristiny Umañy i Magdy Issy tego popołudnia, na którym również był obecny Michaela Browna bohater opowieści przeczucie 2.

Z tej okazji kolumbijska seria intuicja, mistrzostwo Sebastian Martinez, Ana Lucia Dominguez i Argentynka Michelle Brown, Wraz z drugim sezonem ustanowił nowy rekord swojej premiery. Poinformował o tym Netflix w jednym ze swoich numerów.

W pierwszym tygodniu od premiery, który obejmuje daty między 17 a 23 kwietnia, przeczucie 2 Zgromadził ponad 52 miliony godzin wyświetleń przez ludzi na całym świecie. Biorąc pod uwagę, że w światowej premierze kolumbijskiego serialu obejrzało go ponad 60 milionów osób, wyemitowano go dokładnie rok temu.

„Globalna publiczność Netflixa spędziła 68 milionów godzin przed telewizorem Pálpito tylko w pierwszym tygodniu. Postać, która zaskakuje i przyćmiewa cały fantastyczny zespół odpowiedzialny za tę historię,” Padron, twórca serialu, napisał w premierze jego pierwszego sezonu Netflixa.

Kraje, w których drugi sezon kolumbijskiego serialu był najczęściej oglądany, to łącznie 64 Polska, Portugalia, Hiszpania, Malta, Martynika, Brazylia, Argentyna, Meksyk, Chile, Paragwaj, Salwador, Peru, Wenezuela, Dominikana I Kolumbia, Nie może go zabraknąć na liście.

Pálpito 2 stał się najczęściej oglądanym serialem w języku innym niż angielski na całym świecie. @netflixcolombia / Instagram

Historia zabójstwa żony Symeona, role, które odegrał Michelle Brown i Margarita Muñoz (Valeria), którego serce zostało usunięte w celu przeszczepienia żonie Zachariasza, postacie odgrywają rolę Sebastian Martinez i Ana Lucia Dominguez (Camila), Od tej historii uzależniły się miliony ludzi na całym świecie.

Valeria jest kompatybilna z Camilą i zostaje porwana po tym, jak ona i jej mąż biorą udział w mylącym wypadku samochodowym. Znajdująca się już w rękach zwolenników Zachariasza, wybitnego stratega politycznego, który wykorzystywał swoją pozycję do handlu organami, Valeria zostaje zamordowana, a jej serce trafia do ciała Camili.

W tym drugim sezonie widzowie zobaczą, że Camila nie umarła, ale chciała zniknąć i rozpocząć nowe życie. Jest w Stambule, ale musi uciekać do Meksyku, gdzie przebywa Simon. Ale nie może ukrywać się na tyle długo, by zły Zachariasz mógł ponownie sprowadzić ją pod swoje pazury i moc. Następnie układa się złowrogi plan zemsty, który obejmuje również Simona.

Balbito 2, scena, w której Camila próbuje odbudować swoje życie w Stambule, zanim Zakaria ją odkryje. Zrzut ekranu z YouTube’a.

z tego powodu, Zachariasz Zrobi wszystko, by Simon przeżył to samo piekło, które przeżył, gdy dowiedział się, że jego żona, Camilla, potrzebuje przeszczepu serca, by żyć. Ale tutaj jest wyraźna intencja postaci, którą grasz Sebastiana Martineza Pokaż, że dla miłości czasami nie ma innego wyjścia niż zostać zabójcą.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *