Drugie uderzenie za niecały miesiąc, ten z atletycznym zapłonem

Konkurencja w wielu przypadkach kończy się przed czasem. Zwykle dzieje się tak, że nigdy nie wiadomo i zawsze istnieją wątpliwości, czy warto czekać dłużej niż to konieczne, aby zagrać w następną grę. W przypadku atletycznej kobiety Drużyna rojiblanco musi zmierzyć się z drugim przymusowym odpoczynkiem za niecały miesiącZnajduje się w połowie najlepszej serii wyników z całego kursu.

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad Logroño, drużyna Biscayan była w stanie połączyć się Trzy zwycięstwa z rzędu, coś, co nie wydarzyło się od lutego 2020 rokuKiedy pokonał Walencję i Debora przed meczem derbowym z Realem Madryt na Lezamie, dwa dni przed tym, jak koronawirus ostatecznie zatrzymał sezon. Dziewięć punktów zwiększa dystans prowadzony przez Irayę Itorigi do jedenastu pod względem pozycji do lądowania.Kto w ostatnich miesiącach uczestniczył w najbardziej skomplikowanych kampaniach w swojej historii.

A w środku tego impasu z Eunate jako drugi najbardziej ekstremalny pomocnik pierwszej Iberdroli, A wraz z uruchomieniem zespołu, ze względu na sukcesy w grze strategicznej, między innymi Zawodnik powinien przerwać ponownie po trzech tygodniach Położyć kres obowiązkom drużyn narodowych. W takim razie nie zagrają w ten weekend, kiedy się zobaczą Odroczenie pojedynku, który miał zmierzyć Barcelonę u siebie, bo Barcelona miała inny termin w niedzielę, czyli powrót półfinału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain, Grupa byłych Rogerblancas Irene Paredes, która właśnie zremisowała z nimi (1: 1) w pierwszym meczu.

Ciekawie Wizyta Lezamy z Katalończyka, władcy ligi, w styczniu, została przełożona w pierwszej rundzie.Po wykryciu pierwszego pozytywnego wirusa Corona w szeregach zespołu baskijskiego, zmuszając połowę pracowników do zamykania się w domu jako środek ostrożności. Spotkanie dla niego Nadal nie ma ustalonej daty, jak ma to miejsce w przypadku daty, która została właśnie przesunięta w tym tygodniu. Oprócz tych dwóch, Athletic ma jeszcze sześć meczów do końca sezonu.

Derby przeciwko Realowi

To będzie to Szósta przerwa od ŚwiątDotarli po zebraniu ośmiu meczów, nie wiedząc o zwycięstwie. W styczniu zostali zatrzymani przez Covid, a także spór o Superpuchar. Stało się to w lutym podczas konfrontacji Hiszpanii z Azerbejdżanem i Polską, kiedy to reprezentacja skasowała bilet na mistrzostwa Europy 2022. Już w kwietniu towarzyskie mecze „La Ruga” odbywały się z Holandią i Meksykiem, a teraz z Ligą Mistrzów. We wszystkich tych przypadkach udało mu się powrócić do mistrzostw kraju tylko dzięki wygranej trzy tygodnie wcześniej, pokonując Eibara.

W tym meczu na Unbe Iraia Iturregi, cztery miesiące po kontuzji, Erica i król strzelców Rogblanki Lucia Garcia doszły do ​​siebie po przezwyciężeniu dolegliwości mięśniowych, które ciągnęła za prawą nogę. Ta przerwa pozwoli mu odzyskać napastnika międzynarodowego, który nadal przebywa w kwarantannie w domu Po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa, w zeszły poniedziałek. Jak ostatnio Athletic wróci z przerwy w meczu derbowym, w tym przypadku przeciwko Realowi pod Lezamą, 8 lub 9 maja.. Pojedynek Zubiety zakończył się w pierwszej rundzie z Villacampą z ławki rojiblanco.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *