Drużyna hiszpańska: Serbia, rozpętaj wichurę u wybrzeży | Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2021

Pablo Sarabia był wielką niespodzianką na liście Louisa Enrique. Zaplanował już wakacje ze swoim partnerem w Meksyku i południowej Hiszpanii. Dwa telefony do trenera próbowały go wezwać, ale kontuzja mięśnia i Covit-19 uniemożliwiły mu. Te niepowodzenia zmniejszyły jego znaczenie w PSG, gdy pojawił się w obozie koncentracyjnym Los Rosas w Madrycie w Serbii, mając nadzieję, że wzrośnie do znaczenia podczas codziennych sesji treningowych. Przed przyjaźnią z Portugalią Luis Enrique wspominał już, że był najbardziej zaskakującym zawodnikiem w pierwszych sesjach treningowych. Przeciwko Szwecji i Polsce wszedł do pierwszej rundy handlu. We wtorek dał mu prawa i prawicowców, w których czuje się najwygodniej. Pierwsza bramka zmusiła do dośrodkowania potężnym strzałem, a bramka i asysta pomogły mu zapukać do drzwi pierwszej jedenastki. „Występ przed bramką jest podstawowy i szukaliśmy go od pierwszej chwili” – przeanalizował Sarabia pod koniec meczu.

Galeria zdjęć; Zdjęcia z konkursu

We wcześniejszej rozmowie z Louisem Enrique podczas pierwszych dni skupienia wyjaśnił, że jego zadaniem jest samotność w ataku luk wewnątrz i na zewnątrz. Tak jak był widziany przeciwko Słowakom. Przekonanie Sarabii, że może zwiększyć swoją pozycję, wiąże się z intensywnymi sesjami treningowymi i planem ataku opracowanym przez trenera fizycznego Rafę. „Dałem wszystko od pierwszego dnia, ponieważ wiedziałem, że trener tego ode mnie chce” – powiedział. Analitycy rynków międzynarodowych oceniają Sarabię ​​jako gracza osiągającego wyniki. Niektórzy z tych harcerzy kwalifikują go jako „piłkarza w pracy”. Wszyscy zgadzają się, że ma dar do czegoś, co zawsze dzieje się w jego okolicy. Staganowizm podnosi go do tego tytułu, nawiązując do sesji przygotowawczych Luisa Enrique i jego adaptacji do Libretta.

Lamenty za brak bramek przeciwko Szwecji i Polsce skupiły się na rozmowach Luisa Enrique i jego piłkarzy w Ciudad del Football w Los Rosas. Szanse Moraty ze Szwecją czy rzut karny Gerarda Moreno na Polaka sprawiły, że w ostatniej rundzie pierwszej rundy nie znalazł się w obronie.

Louis Enrique i jego żołnierze wyczuli zbroję na swoim obszarze Słowacji pod wpływem fali upałów, która zapaliłaby termometry powyżej 30 stopni Celsjusza. Zanim zamieszkał w swojej lodówce, pracownik Konfederacji poświęcił się rozprowadzaniu butelek na marginesach iw tylnym rzędzie hiszpańskiego Departamentu Obrony. Sarabia włączyła się w plan Ludwika Enrique obalenia słowackiej obrony. Musiał rozpocząć grę tam, gdzie słońce było najbardziej dokuczliwe, a większość kibiców schroniła się w wizjach niższych stacji.

Skrzydłowy PSG zaczął się załamywać, opierając się na okazjach zapoczątkowanych przez Coke, Asbiliquetta i Busquetsa. Kara za brak wewnętrznego balonu od Moraty i Petriego, Sarabia nie zdołała odwrócić uwagi sfrustrowanego Louisa Enrique, który drażnił jej włosy w rozpaczy.

Więcej informacji

Bramka, która zdradziła Hiszpanię w pierwszych dwóch meczach, nagle zawiązała sojusz z piłkarzami Luisa Enrique. Sarabia, widząc słabą dostawę ze Słowackiej Centrali z przodu pola, oddał strzał z lewej nogi, który eksplodował przy dośrodkowaniu Dubrowki. Siła strzału sprawiła, że ​​piłka miała cztery lub pięć metrów wysokości, a słowacki bramkarz upadł pionowo jak kamień trafiający w cel. „Dobrze, że mamy szczęście” – powiedział Sarabia. Bramka ostatecznie wyzwoliła strzelonego gola dla Hiszpanii. Sarabjit kontynuował swoje ukośne przerwy i ponownie był skoncentrowany na przejściu 3:0 po pomocy Jordiego Alby. Po przeprowadzce laboratorium z Coca-Coli wciąż miał czas, aby pomóc Ferranowi Torresowi. „Wszystko dla nas działało, ale nie powinniśmy zwariować” – ostrzegł.

Zapisz się tutaj Do naszego specjalnego biuletynu o Euro 2021

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *