Drużyna po lekkoatletyce nie ma zespołu multidyscyplinarnego

Caridad Martinez Fizjoterapeuta ekwadorski speed teamu nigdy wcześniej nie był powołany Uczciwość sportowa. Tak stało się znane w piątek rano, 7 maja 2021 r., Kiedy reprezentacja Portugalii w lekkoatletyce kończy przygotowania do igrzysk olimpijskich.

Profesjonalista, z którym też pracował Jefferson Perez E.Na swoim etapie jako sportowiec otrzymał powiadomienie e-mailem w poniedziałek 3 maja, dzień po tym, jak drużyna kobiet na 4 x 200 m zdobyła brązowy medal w sztafecie Pucharu Świata. Ponadto post Kobiety na 4 x 100 metrów zakwalifikowały się do igrzysk olimpijskich Przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w USA. Wyścigi 4 × 200 m mężczyzn również zajęły czwarte miejsce i ustanowiły nowy rekord kraju.

.Trener fitness Nelson Gutierrez Okazał swoją irytację tą decyzją, sportowcy współpracują z Caridadem Martinezem od 2014 roku. Są w tej drużynie. Angela Tenorio, Anahi Suarez i Alex QuinonezWszyscy zakwalifikowali się już do Igrzysk w Tokio. Zostaliby bez członka zespołu multidyscyplinarnego, co wymagałoby selekcji olimpijskiej.

Z drugiej strony Gutierrez powiedział, że to, co zostało osiągnięte w sztafecie Pucharu Świata, było ” W wyniku procesu. Zaczęliśmy w 2013 roku od wydarzeń krajowych i kilku wydarzeń międzynarodowych. Od 2015 roku uczestniczymy w finałach mistrzostw świata. Podkreślił, że praca dziewcząt została wzmocniona, a ponieważ zawodniczki mają większe doświadczenie, przekazują swoją wiedzę najmłodszym.

Oprócz trenera wzięła udział konferencja prasowa Angeli W. Tenorio Jestem Suarez. Pozostaną w Portugalii, aby kontynuować szkolenie.

„Byliśmy spragnieni chwały. To były już czwarte mistrzostwa świata i chcieliśmy pobiec i zdobyć medal” – powiedział ÁAngela Tenorio, Ekwadorski sportowiec, który jest częścią rozstawionego zespołu do Igrzyska Olimpijskie z Tokio 2021.

Rozluźnił 4 x 100 metrów, poza wyjazdem na igrzyska olimpijskie, w którym miał swój udział Mistrzostwa Świata IAAF w Oregonie, Stany Zjednoczone, w przyszłym roku. „Musimy sprowadzić sześciu sportowców Do gier. W Polsce sportowiec miał skurcze. „Pomogłeś nam znaleźć sportowca zastępczego” – powiedział Gutierrez.

Anahi Suarez, czwarty w biegu 4 × 200 metrów, który zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata, powiedział, że przed wyścigiem miał pewne wątpliwości, ale opanował Zachęcanie właścicieli, Byli gotowi na medal i zrobili to.

Obaj gracze mają teraz nadzieję na zakwalifikowanie się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Nie ustawili testu, ale spróbowaliby go na dwóch dystansach, 100 metrów i 200 metrów.

Związane z.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *