Drużyna siatkarzy musi pokonać Kenię, aby awansować

Kenia stanowi przeszkodę, która Portoryko Musisz ich pokonać w sobotę, aby zakwalifikować się do drugiej rundy w Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej kobiet Holandia i Polska 2022.

Reprezentacja narodowa ma wynik 1-3, podobnie jak Kenia.

Portoryko może zakwalifikować się do trzeciego miejsca w grupie A, jeśli pokona Kenię i Belgię (2-2) i przegra swój ostatni mecz z Holandią. Portorykańczycy będą mieli lepszy średni cel niż Europejczycy.

„Kenia jest pod pewnymi względami podobna do Kamerunu, różnica polega na tym, że mają lepszych napastników, ale nie podają dobrze ani nie blokują. Musimy dobrze postawić napastników w trudnych sytuacjach i spróbować przestać blokować i bronić. Jego dwoma najlepszymi napastnikami są Sharon Chipshumba „Chumba” Keprono i Veronica Adiyambo Oloch” – wyjaśnił Morales.

Portoryko pokonało Kamerun 25-23, 25-16 i 25-11.

Wygrana daje nam dużo pewności siebie, aby przejść do ostatniego meczu tej rundy (z Kenią), co jest bardzo ważneMorales zakończył.

Portorykańczycy rozpoczęli swoje Mistrzostwa Świata z trzema spornymi niepowodzeniami.

„Poprawialiśmy się z gry na mecz i wiem, że przejdziemy do drugiej rundy, ponieważ na to zasłużyliśmy” – powiedziała Karina Ocasio.

Mecz z Kenią odbędzie się w sobotę 1 października o godzinie 10:00

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.