Duma i Polska

Obecnie w Madrycie mało się śpi, przynajmniej w mojej okolicy. Nie dzieje się tak z powodu upału, ani z jego powodu. Tłum wypełnia noce śmiechem, głosami, piosenkami i imprezowaniem: Partie Gay Pride wróciły z rocznej nieobecności z powodu epidemii. W tej chwili ludzie są nadal w połowie aktywni, być może przestraszeni: to nie ludzka powódź, która zalewała ulice przez dziesięciolecia od zachodu słońca do światła dziennego, ale wielu żołnierzy przybywa zewsząd.

Nie mam wieku, godności ani rządu, by podążać za genialnym zwrotem Konstantyn: „Jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich”, robiłem to wiele razy, więc siedzę w domu i jeśli już, kiedy hałas się zwiększa, wyglądam przez okno, aby na nich spojrzeć i uśmiechnąć się. Imprezy te, największe i najbardziej ruchliwe w Madrycie przez cały rok, to czysta chwała, w której biorą udział wielobarwne tłumy przybywające ze wszystkich czterech zakątków planety. Żaden hałas ani mało snu nie przeszkadzały mi; Nie ma nic piękniejszego niż patrzenie, jak ludzie podziwiają siebie, chodzące dziecko jest szczęśliwe, że jest wolne, i właśnie to jest celebrowane: Serce to wolność kochania tych, którzy Cię słuchająTo bardzo proste, bardzo łatwe do zrozumienia, trzeba się zastanawiać, czy były czasy i miejsca, w których tego nie było.

Ci na ulicy, którzy są tak zajęci własnym szczęściem, mogą zignorować fakt, że te mroczne czasy wciąż należą do nas. Wspaniały dokument Johna Cistyagi jest teraz w telewizji (który jest w filmie) Czy to „Polska Wolna Strefa LGDPI”? To przerażające. Dziennikarz, który nie miał żadnych skrupułów, wyruszył w podróż po tym kraju zwanym „Ścieżką nienawiści”: Miasta, czasem regiony, i ich bohaterowie ogłosili, że ich terytorium jest wolne od homoseksualistów. Nie chcą tam być. Nie są dozwolone w taki czy inny sposób. Sposobów jest o wiele więcej.

Nie można zapobiec homoseksualizmowi jednego procenta populacji, ponieważ nie można zapobiec osobom leworęcznym, rudym lub mierzącym 1,75 osób.

Najwyraźniej europejscy urzędnicy zareagowali na ten nonsens. Fundusze europejskie są wycofywane z tych miast i gmin, które na nowo łamią prawa człowieka. To uruchomiło cztery ubrania i wycofali się. Ale są zmuszani przez pieniądze, nie do końca: tak jest Niemożliwy Unikaj posiadania jednego procenta populacji jako homoseksualistów, ponieważ nie można zapobiec osobom leworęcznym, rudym lub osobom o wzroście 1,75. Wszystko, co nie jest wybrane, nie jest aktem woli, jest faktem naturalnym. To, co można zrobić z homoseksualistami i lesbijkami, a to, co robi się w wielu częściach świata od wieków, to prześladować ich, gnębić, więzić, rozdzielać lub po prostu wieszać, wieszać lub bić. To ostatnie ma miejsce do dziś w Iranie, Afganistanie talibów, Somalii i innych krajach.

Między grzechem a winą

I ponieważ? Z tego samego powodu, który tłumaczy prześladowania w polskich „strefach nienawiści”: religie. To pierwszy powód. Wielkie monoteizmy historii (chrześcijaństwo, judaizm, islam) zgadzają się co do jednego: jeśli kontrolujesz coś tak podstawowego i podstawowego jak seksualność ludzi, kontrolujesz ludzi. Jeśli szczepisz kogoś ze strachu, uczucia lub miłości, której nie wybrał i jest nieunikniony, stajesz się jego właścicielem.. Odtąd Księga Kapłańska (nie jest to pierwszy przypadek, ale to jest najlepsze dla przodków) duchowieństwo bardzo różnych wyznań uznało, że według bogów grzechem jest odczuwanie pociągu do tej samej płci. W wielu przypadkach nawet przestępstwo. Tak jak naziści określili „strefy wolne od Żydów”, to perwersyjne zamieszanie między jednym a drugim doprowadziło do ustanowienia tych biegunów jako „stref homoseksualnych”. Możesz być gejem. Możesz być Żydem, Argentyńczykiem lub czarnooką. Nie może.

W obliczu pytań Sistiagi wypuszcza się jak kula armatnia, ale owinięty w życzliwość, która zawsze wypiera pytającego, polscy homoseksualiści robią to samo: wszystkiemu zaprzeczają. Odrzuć dowody, co wszyscy widzą, co się dzieje. Dlaczego zadeklarowałeś Krośnik (około 40 000 osób) „strefą homoseksualną”? Nie, to nieprawda. Jak może to nie być prawdą, jeśli masz znaki ostrzegawcze? Ach, ludzie powinni je mieć. A co, jeśli plakaty władz? Ach nie, powinni byli być trzymani przez ludzi, którzy chcą chronić swoje rodziny przed tym zagrożeniem. Kto jest zagrożony? Cóż, dla dzieci, dla których Ideologia homoseksualizmu Chce tworzyć homoseksualistów …

W biały dzień trudno rozmawiać z kimś, kto mówi, że jest noc. Nie ma nękania homoseksualistów, cokolwiek to jest, ale prześladujemy ich

Nie możesz zrobić nikogo gejem, to niemożliwe, nie możesz sprawić, by ktoś był niski, jeśli jest wysoki… lub odwrotnie, ale to daje fanom coś innego. Nagromadzenie bzdur ma taką wielkość Rozsądna rozmowa jest prawie niemożliwa. W biały dzień trudno rozmawiać z kimś, kto mówi, że jest noc. Nie ma nękania homoseksualistów, cokolwiek to jest, ale my ich prześladujemy. Nikogo nie nienawidzimy, ale nawet ich nie widzimy. Więc wszystko.

W Hiszpanii jest bardzo ważny przypadek. Wiesz, czym jest skrajnie prawicowa partia skrajnej prawicy, otwarcie, jawnie i otwarcie homoseksualna. Ach, ale oni mówią nie. Pierwszą rzeczą, jaką robią, kiedy kontrolują władzę lub wspierają innych, którzy ją kontrolują (takie jest stanowisko Madrytu), jest żądanie tego. „Sprawdź” prawo Jeśli chodzi o prawa homoseksualistów, tyle czasu i tyle cierpienia (a nie tylko kilka żyć) to koszt postępu. Ale mówią, że nie ma homoseksualizmu, to wszystko. Są bardzo cenione.

Wciąż są geje, którzy głosują i popierają Vox. Nie mogłem tego zrozumieć, ale to była prawda. Znam przypadek. Mój drogi Juan P., przystojny młodzieniec, był legalnie żonaty z Davidem, dopóki biedny człowiek nie umrze i robi to raz za razem. Vox nie jest homoseksualistą. Nie ma rzeczywistości ani dowodów, które by cię przekonały, nie ma sposobu.

Zawsze w niebezpieczeństwie

Teraz, gdy tylko wieczorni goście się obudzą, przygotują się na śniadanie (jest godzina druga po południu) i przygotują się na kolejną noc świątecznego świętowania, myślę, że Polska jest właśnie tam. Jak ewangeliczni fanatycy, którzy tu i ówdzie w Ameryce Łacińskiej czują nieodłączną nienawiść do homoseksualistów. Jak nasz czysty, nieporęczny i zakrzywiony skrajny prawy. Bez względu na to, co mówi dobry Juan P., który jest kawałkiem chleba, który kocham najbardziej, wolności takiej jak demokracja nigdy nie można przywrócić. Zawsze jest w niebezpieczeństwie, ponieważ zawsze są sekciarze, którzy próbują zmusić ją do narzucenia jej pomysłów, sposobu życia, zasad (i interesów) innym. Zdarzyło się to wiele razy w historii. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to się powtórzyło. W żadnym odległym czasie nazywano to dyktaturą. Teraz nazywa się to populizmem, czy to poważnym, czy innym, to nie ma znaczenia.

Chcę dziś wieczorem wyjść na ulicę, aby wyjaśnić to wszystko awanturnikom, ale zadzwonią do mnie z dziurą i dobrym powodem. Najlepszym sposobem na ochronę wolności jest jej użycie. Jeśli więc zejdę na dół (jeśli przez kilka dni pozwolę, żeby moja noga była zakrwawiona i wesoła), będzie przyjemnie, a ty nie będziesz mógł się nią cieszyć tak bardzo, jak tylko możesz, bo to życie jest krótkie i gorzkie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *