Duży rabat na karty microSD o dużej pojemności

Karty microSD są nadal podstawą wielu urządzeń elektronicznych. Chociaż stopniowo jest to opcja, która znika ze smartfonów z wyższej półki, jest to opcja, która nadal jest bardzo obecna w zakresie klasy średniej i podstawowej. ale tam Cały ekosystem gadżetów, takich jak aparaty A nawet głośniki bezprzewodowe, których główne funkcje nadal opierają się na microSD.

Otacza wiele kart pamięci microSD. Najbardziej znanymi markami mogą być SanDisk lub Samsung, ale na rynku jest wiele innych opcji. Dzisiaj chcieliśmy wybrać Niektóre z najciekawszych i przecenionych w tej chwili. Jednak przed zakupem karty microSD zawsze powinniśmy znać pojemność naszych urządzeń pod kątem kompatybilności z nią, szczególnie w odniesieniu do maksymalnej obsługiwanej pojemności.

SanDisk Extreme D 128 GB

Karta Extreme 128 GB pozwoli nam przechowywać wszystko, czego potrzebujemy i wiele więcej, Z bardzo szybkim dostępem do 160MB/s Prędkość odczytu i prędkość zapisu 90 MB/s. Ta karta została wyprodukowana do użytku w trudnych warunkach i jest poddawana testom w tych warunkach. Odporny na ciepło, wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie. Ponadto możesz łatwo zarządzać plikami z aplikacji Sandisk Memory Zone. Jego cena to 21,95 euro.

Samsung EVO Select 256 GB

Samsung Evo Select to idealna karta do użytku w smartfonach, tabletach, kamerach 360 stopni, kamerach akcji HD lub dronach. oprócz Nadaje się do nagrywania 4K UHD i Super Slow Motion z prędkością transferu do 100 MB/s. to jest Wodoodporny, odporny na temperaturę i promieniowanie rentgenowskie i magnesy. Jego cena to 36,49 euro.

Samsung EVO Select 256 GB

SanDisk Extreme D 512 GB

Zwiększ pojemność pamięci masowej o 512 GB SanDisk Extreme. Zapewnia również niezwykle szybki dostęp dzięki prędkości odczytu do 160 MB/s i prędkości zapisu 90 MB/s. W tym przypadku, Jego cena spada ze 176 euro do 109 euro Obecnie kosztuje.

Sandisk Extreme 512

Karta microSD Samsung 32 GB

Za jedyne 11,66 euro możemy dostać 32 GB Samsunga EVO. Ta umiejętność Idealny do kompaktowych aparatów, a nawet przechowywania muzyki. Prędkość odczytu i zapisu wynosi 90 MB/s.

Samsung Evo 32 GBvo

Lenovo MicroSD 128 GB

Za niecałe 19 euro dostaniemy też kartę microSD Lenovo o pojemności 128 GB. W tym przypadku Posiada prędkość odczytu do 85 MB/s, Prędkość zapisu 25 MB/sek. Jest to wysoce kompatybilna, wodoodporna, pyłoszczelna i wstrząsoodporna karta.

Lenovo Micro SD 128

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *