Dwayne Johnson Xbox Vault oferuje wrażenia online we współpracy z Netflix z wieloma nagrodami dla fanów Xbox

Wczoraj był dzień pełen niespodzianek dla wszystkich fanów konsoli Microsoft – nie tylko dla fanów. Oprócz ogłoszenia dodania mnóstwa nowych tytułów do programu kompatybilności wstecznej i pojawienia się FPS dla wielu innych tytułów, mogliśmy również zobaczyć, jak Dwayne Johnson przedstawił Xbox Vault.

W przypływie prawdziwej nostalgii Microsoft chciał wykorzystać w tej reklamie kultowego aktora znanego jako The Rock, tym samym wracając do oryginalnej reklamy Xbox, gdzie Bill Gates nadal prowadził firmę, a Dwayne Johnson nadal miał włosy, by pokazać wpis Microsoftu w świat konsol do gier wideo. Od tego czasu minęło 19 lat.

Najlepsze klawiatury i myszy do grania na Xbox (aktualizacja 2021)

We współpracy z Netflix oraz najnowszy film amerykańskiego aktora Red Alert, Skarbiec Xbox Jest to interaktywne doświadczenie online Gdzie możesz grać o nagrody Oparte na marce Microsoft Console. Obejmują one subskrypcje Xbox Game Pass i konsole Xbox Series X, bardziej „ekskluzywne” i limitowane edycje, takie jak obraz Dwayne’a Johnsona w ramce — ubrany w niesamowity wygląd w okularach przeciwsłonecznych — w oryginalnej reklamie Xbox.

Dwayne Johnson Xbox Vault oferuje wrażenia online we współpracy z Netflix z wieloma nagrodami dla fanów Xbox

Ale oczywiście wczorajszą gwiazdą był nikt inny jak Halo Infinite, który… Włącz go online z zaskoczenia Przed oficjalną datą premiery w przyszłym miesiącu, chociaż jest w fazie beta.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *