Dwóch polskich uciekinierów zostało aresztowanych w Hulvie za defraudację 8 218 mln

Agenci policji krajowej zostali aresztowani w europejskiej strukturze sieci zespołów poszukiwawczych ENFAST w mieście Hualva w stanie Ayamonde – Dwóch uciekinierów poszukiwanych przez polskie władze za 218 mln ்் w związku z oszustwami i praniem brudnych pieniędzy.

Matka i syn wykorzystali swoją moc, by oszukać znanych i medialnych ludzi Polska, Oprócz innych anonimowych obywateli, policja podała w oświadczeniu.

Ulubione

„Ulubione” Jak wiedziały polskie władze, policyjne śledztwa rozpoczęły się w połowie 2019 r., kiedy agenci dowiedzieli się, że w Hiszpanii jest dwóch uciekinierów. Zarówno matka, jak i syn byli członkami wyrafinowanej sieci oszustów.

Fakty

Wydarzenia, do których zgłaszali się jako właściciele, miały miejsce w Polsce w latach 2012-2017; Kilka lat temu obaj uciekinierzy osiedlili się w Szwecji, gdzie stworzyli własną galerię sztuki. Zatrzymany stał się cennym biznesmenem, aw 2007 roku stał się jedną z osób o najwyższych dochodach w kraju skandynawskim.

Otworzył także galerie sztuki w Hiszpanii, zwłaszcza w Marbelli, Ponadto Stany Zjednoczone I inne kraje. Wielkie wydarzenia i imprezy ułatwiły mu rozszerzenie działalności i stworzenie luki w innych sektorach biznesu.

Zatrzymany zdołał nakłonić swoich klientów do dokonania znacznych inwestycji w dzieło sztuki.

Ze względu na wysokie dochody uciekinierów śledztwo jest skomplikowane, ponieważ mogą kontynuować.

Po kilku krokach i obserwacji droga, na której się znajdowali, koncentrowała się na mieście Ayamonde, gdzie byli przetrzymywani na drogach publicznych.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *