Dwóch zwycięzców Międzynarodowych Mistrzostw Tenisa SPORTS / Vera Sokolova i Tomasza Berkiety z okazji XIX-lecia Nacho Juncosy

Vera Sokolova i Thomas Berketa International Tennis Championships, XIX rocznica Nacho Junkosa

XIX pomnik Nacho Junkosa, wzniesiony we wspaniałych obiektach klubu tenisowego Vic, zakończył się zwycięstwem Rosjanki Very Sokolovej i Polaka Tomasza Birkenty

Międzynarodowe sub-mistrzostwa tenisa „16-19º Memorial Nacho Juncosa, które zostały ujednolicone jako standard międzynarodowej sceny tenisowej, ze względu na wyróżnienie w klasie 1 i klasie A, miały w sumie reprezentowane 24 kraje i ponad 224 zarejestrowanych młodych tenisistów, z czego tylko 148 zawodników miało dostęp do stołów turniejowych (96 zawodników w fazie wstępnej i 52 zawodników w fazie końcowej) Zgodnie z oczekiwaniami turniej potwierdził najlepsze oczekiwania, gdyż poziom pokazany przez uczestników był z góry.

W kategorii kobiet Rosjanka Vera Sokolova z poprzedniego etapu pokonała w finale Hiszpankę Annę Martinez Vackero dubletem 6-3.

W kategorii mężczyzn z drugiego miejsca z Polski Tomás Berkita pokonał rozstawionego na pierwszym miejscu Hiszpana Martina Landalosa 6: 0, 6: 2. Polak nie zrezygnował z ani jednego seta w całym turnieju, wykazując się wysokim poziomem przez cały tydzień, a nawet dochodząc do finału debla turnieju.

Jeśli chodzi o test deblowy, hiszpański duet Alexii Gonzalez i Cristiny Ramos pokonał Hiszpanię Annę Martinez i Neos Turner 4-6, 6-4, 10-6 w dogrywce. W deblu mężczyzn Hiszpan Kenneth Rabinade i Alex Alvarez pokonali parę utworzoną przez Polaka Thomasa Berquetę i Rumunę Davida Alexandru, 6-3 6-4.

Turniej odbywał się z zachowaniem ścisłych przepisów bezpieczeństwa i zgodnie z protokołami bezpieczeństwa ustanowionymi przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF), Królewską Hiszpańską Federację Tenisową (RFET), Katalońską Federację Tenisową (FCT), stowarzyszenie organizatorów Club Tennis Vic i Nacho Juncosa Sports. .

W ceremonii wręczenia nagród wziął udział dyrektor Katalońskiej Rady Sportu prof. Tony Rigg, doradca sportowy w Vic City Council, prof. Titi Rocca, dyrektor sportowy Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Tenisowej, prof. Javier Soler, prezes Katalońskiej Federacji Tenisowej, prof. Jordi Tamayo, członek klubu tenisowego Vic, któremu przewodniczy jego prezes, p. Pan Mikel Villardel, Prezydent Federacji Sportu Nacho Juncosa i p. Jose Ignacio Junkosa, dyrektor ds. Relacji korporacyjnych w AENJ, p. Maiti Juncosa i dyrektor International U-16 Tennis Championship, 19º Nacho Junkosa Memorial, p. Jaume Corse.

W ciągu tygodnia obserwowałem na żywo różne osobistości ze świata sportu, a także działaczy ITF, Junior European Tour, RFET i FCT oraz obietnice młodzieży do międzynarodowego tenisa. W organizacji obecny był też tenisista Tommy Robredo, który nie chciał przegapić żadnego z rozegranych przez cały tydzień meczy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *