Dying Light 2 opóźnia rozbudowę do września

Techland obiecał co najmniej pięć lat wsparcia popremierowego dla Dying Light 2: Stay Human, postapokaliptycznej gry wideo z otwartym światem na konsole i komputery PC. Tytuł z Haji Aidenem Caldwellem w roli głównej Zostanie również poszerzony o nowe dodatki, ale pierwszy nie dotrze we wskazanym terminie. W badaniu opublikowano wiadomość na Twitterze, w której przedstawiono plan działania na nadchodzące miesiące i wskazano, że ekspansja została opóźniona do września:

„Drodzy pielgrzymi, wy reakcje Zawsze mamy najwyższy priorytet i chcemy być uczciwi i przejrzyści. Potrzebujemy więcej czasu Opracowanie pierwszego fabularnego DLC. Obecnie planowane jest uruchomienie we wrześniu.

To jest pierwsze rozszerzenie będzie działać równolegle W przypadku głównych wydarzeń w grze, a nie po zakończeniu, w zależności od Postępy w nauce tygodnie temu. Techland dodał jednak, że w pewnym momencie skupią swoją uwagę na „wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec gry”. Mają „obiecujące” pomysły na przyszłość.

Umieszczanie zdjęć i innych treści w czerwcu

Mimo opóźnienia w rozszerzeniu płatności, Techland wyjaśnił, że w czerwcu doda „Rozdział pierwszy zatytułowany Śladami nocnego biegacza. Jak informowaliśmy, ten pakiet będzie zawierał nową zawartość i wydarzenia, a także długo oczekiwany tryb obrazu, którego przegapił w momencie premiery. Pojawią się też nowe misje, nagrody, nowi wrogowie itp.

Ostatnio wdrożyli również inną funkcję, która jest najbardziej pożądana przez społeczność obserwujących, a mianowicie Tryb nowa gra +. Gra zakłada Będzie nadal ewoluować W miarę upływu miesięcy, także pod względem poprawek błędów.

Dying Light 2: Stay Human jest dostępny przez PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC. Wersja na Nintendo Switch, wersja w chmurze, trafi do sprzedaży później, bez dokładnej daty.

Przeczytać Analityka od Darmowe porady.

źródło | Techland

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.