Dylemat bramki Villarreala: Rolly czy Asingo

Dylemat bramki Villarreala: Rolly czy Asingo

Rowley: „Możemy zrobić coś ważnego w Pucharze Króla”.

Nie zaniedbując skojarzenia, plik Liga Europejska to teraz duży zakład Villarreal. Po raz szósty w swojej historii (raz w Pucharze i pięć w Europie) żółty klub rozegrał dwa mecze w finale turnieju, zdobywając tym samym tytuł zasługujący na godną pochwały karierę sportową okrętu podwodnego. Mając na uwadze ten cel, dylemat technika polega na zapewnieniu ciągłości Jiro Rowley Dzięki większej ilości zdjęć docierasz więc do decydujących partii przed Arsenalem. Argentyński bramkarz dobrze spisał się w rozgrywkach kontynentalnych, a trener Hondarribii może zdecydować o przyznaniu mu Nagrody Kontynencji w lidze jako katalizatora jego dobrej kariery, jednocześnie dając mu odpoczynek. AssingoKto rozpoczął wszystkie mecze w rozgrywkach krajowych. Palencian wystąpił tylko raz w Euro z powodu straty spowodowanej pęknięciem szczęki Rolki, To oddzieliło bramkarza La Platy od zaproszenia na otrzymane wcześniej kopnięcie w pierwszym meczu z Dynamem Kijów na Ukrainie.

Rolly, naprawiono w Europie

Ze swojej strony argentyński bramkarz brał udział tylko w meczach Copa del Rey oraz w europejskich rozgrywkach. Teraz debata skupia się na tym, czy wykończyć go na starcie ligowych spotkań, w obliczu półfinału Ligi Europejskiej, a także w przypadku pokonania Arsenalu w Wielkim Finale w Gdańsku 29 maja.

Rolly postawiła na Villarreal Aby zwiększyć konkurencję w bramce z Sergio Asenjo po odejściu Andresa Fernandeza do Huesca. Żółty klub zapłacił za transfer reprezentantowi Argentyny Real Sociedad około 6 milionów euro.

Debata pomiędzy Jiro Rulie i Senju On wciąż żyje. To słowo odnosi się do Emery’ego, ale opcja zmiany celu Villarreal jest w tej chwili możliwa. Mogło się to zdarzyć w meczu z Levante lub w kolejnych meczach zbliżonych do europejskich rozgrywek.

Liczby w Argentynie

Liczby Rolly’ego w Europie są dobre, a jego drzwi były zerowe w pięciu meczach. W Copa del Rey argentyński bramkarz zdobył tylko dwie bramki w pięciu meczach rozgrywek KO.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *