Dzieci Luisa Enrique

Hiszpania nie dotarła do Euro 2020 wśród głównych kandydatów, a po remisach w fazie grupowej ze Szwecją i Polską, ci, którzy stawiali swoje ambicje, stopniowo się wycofywali.

„Bez celu”, „Bez obrony”, krytyka Moraty, nieufność wobec Pedri… Wrogość do Luis Enrique.

Kontrowersyjny Luis Enrique, który zostawił kapitana Ramosa bez mistrzostwa, który nie przyjął żadnego piłkarza w Realu Madryt i udokumentował na śmierć tych, o których mowa: Moratę, Pedri, Busquetsa i Unai Simona.

Z tą pewnością siebie bronili się, aż do półfinału. Trener już pokazał, że pójdzie w nieskończoność ze swoimi zakładami, a te w takim czy innym czasie, pomimo błędów, odpowiadały na bezpieczeństwo oferowane przez trenera Asturii.

to nie jest Hiszpania Grupa, która broni najlepiej, a nie ta, która atakuje największymi cnotami, ani nie gwiazdy… I to? Wygląda na to, że Luisa Enrique to nie obchodzi Oprócz tych wszystkich ważnych kwestii, główna broń Z tego „dziwnego” wyboru Wydaje się, że to związek, który znaleźli wewnętrznie.

W obliczu porażki reakcją trenera była super pewność siebie. Morata od samego początku spisał się i strzelił zwycięskiego gola przeciwko Chorwacji Oprócz „skończonych” Busquetów (poczekaj do ostatniej chwili ze względu na pozytywny wynik COVID-19), został MVP w dwóch kolizjach i był jednym z najlepszych turniejów w swojej karierze.

W tej samej torbie możemy bezdyskusyjnie wsadzić Pedri, pomimo tego, że wielu chciało, aby był Iniestą w wieku 18 lat, czy bramkarzem Unai Simonem, który miał wątpliwości przed rozpoczęciem turnieju i od W 1/8 finału wystąpił w śpiewie, kończąc golem samobójczym.

To było dokładnie Simon jest tym, który poniósł Hiszpanię w dogrywce przeciwko Chorwacji i w rzutach karnych przeciwko Szwajcarii. Złap dwa. Potem, po golu Oyarzábala przeciwko budzącemu grozę Yannowi Sommerowi, wiele ust zamilkło.

Teraz ci, którzy desperacko czekają, aż szef połknie całe swoje gówno, zacierają swoje wierne ręce Włochy. Z drużyną, która w turnieju prezentowała się najlepiej, Hiszpanie będą walczyć o przepustkę do finału. Dopiero wtedy dowiemy się, czy zaufanie daje dzieciom Luisa Enrique tak wiele.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *