Dzieci z Santa Cruz mogą otrzymać szczepionkę COVID-19 w przyszłym tygodniu

Dzieci z Santa Cruz mogą otrzymać szczepionkę COVID-19 w przyszłym tygodniu

W hrabstwie Santa Cruz dzieci w wieku od 5 do 11 lat mogą otrzymać pierwszą dawkę Pfizera do następnego poniedziałku, a amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz Departament Zdrowia Publicznego Kalifornii muszą wyrazić zgodę, ale urząd hrabstwa już planuje na edukację i inne. Aby w przyszłym tygodniu oddać strzały do ​​pistoletu. Okręgowe biuro edukacji planuje wysłać pięć mobilnych furgonetek do różnych placówek szkolnych i założyć trzy punkty szczepień przeciwko COVID-19. Przedział wiekowy 5-11, jestem naprawdę podekscytowany” – powiedziała Celia Shen, rodzic w Bay View Elementary School. „Niektórzy rodzice są gotowi do zaszczepienia swoich dzieci, ponieważ nauczyciele z hrabstwa Santa Cruz przygotowują się do oczekiwanego zatwierdzenia szczepionki Pfizer COVID-19 dla dzieci Prawie 20 000 dzieci w hrabstwie może kwalifikować się do otrzymania szczepionki już w następny poniedziałek.” Szczepionka pediatry jest w rzeczywistości mniejszą dawką. Tak więc będą one dostarczane w różnych kolorowych butelkach, więc cała formuła i forma szczepionki będą inne” – powiedziała Anna Sutton, dyrektor ds. pielęgniarstwa, Wydział Zdrowia Publicznego, Agencja Usług Zdrowotnych Hrabstwa Santa Cruz. Pajaro Valley Unified School District Administration Office oraz w Cabrillo College, na parkingu „K”. Szkoła podzieli się w tym tygodniu informacjami o przychodniach szkolnych. „Wierzymy, że wiadomości zostaną przekazane rodzinie od jutra, gdzie otrzymają link, aby móc podpisać formularz zgody, umówić się na wizytę i być gotowym na szczepienie w przyszłym tygodniu” – powiedział dr Faris Sabah . , nadinspektor Biura Edukacji Hrabstwa Santa Cruz. Chociaż szczepionka będzie oferowana w szkołach, obecnie nie jest wymagana. „Ważne jest, aby pamiętać, że te szczepienia są dobrowolne. Nie ma mandatu na szczepienia” – powiedział dr Sabah. Biuro Edukacji zorganizowało dwa seminaria internetowe, aby dostarczyć rodzicom faktów na temat szczepionki. Rodzice tacy jak Cecilia Shin twierdzą, że zdobyli potrzebne informacje ”. Przeszłam przez kilka webinariów. Rozmawiali z innymi rodzicami i lekarzami. Wszyscy zapewnili mnie, że jest bezpieczny, przetestowany i, co najważniejsze, trzyma je w szkole” – powiedział Shane. Szkoły planują sprawić, by było to pozytywne doświadczenie, ponieważ będą ozdobić witryny kliniki, a zaklęcie Santa Cruz Warriors zostanie również zrzucone na niektórych witryny szkolne.

W hrabstwie Santa Cruz dzieci w wieku od 5 do 11 lat mogą otrzymać pierwszą dawkę Pfizera do następnego poniedziałku.

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz Departament Zdrowia Publicznego Kalifornii muszą wyrazić zgodę, ale hrabstwo i inne władze już planują zastrzyk w ramiona do przyszłego tygodnia.

Okręgowe biuro edukacji planuje wysłać pięć mobilnych furgonetek do różnych placówek szkolnych i założyć trzy punkty szczepień przeciw COVID-19.

„Dostałam szczepionkę dla grupy wiekowej 5-11, jestem naprawdę podekscytowana” – powiedziała Celia Shen, matka szkoły podstawowej Bay View.

Niektórzy rodzice są gotowi zaszczepić swoje dzieci, ponieważ nauczyciele z hrabstwa Santa Cruz przygotowują się do oczekiwanego zatwierdzenia pediatrycznej szczepionki COVID-19 firmy Pfizer.

Prawie 20 000 dzieci w hrabstwie może kwalifikować się do zastrzyku już w następny poniedziałek.

Anna Sutton, dyrektor ds. pielęgniarstwa, Departament Zdrowia Publicznego, Agencja Usług Zdrowotnych hrabstwa Santa Cruz powiedziała.

Przejazd przez miejsca szczepień zostanie również otwarty w Biurze Edukacji Hrabstwa Santa Cruz, Ujednoliconym Urzędzie Szkolnym Okręgu Szkolnego Pajaro Valley oraz w Cabrillo College, na parkingu „K”.

„Szkoła podzieli się informacjami o przychodniach szkolnych w tym tygodniu. Wierzymy, że od jutra do rodziny będą wysyłane listy, w których otrzymają link, aby móc podpisać formularz zgody, umówić się na wizytę i przygotować się na szczepienie w przyszłym tygodniu” – powiedział dr Faris Sabah, kierownik biura ds. edukacji w hrabstwie Santa Cruz.

Chociaż szczepionka będzie oferowana w szkołach, obecnie nie jest wymagana.

Dr powiedział. Sabah: „Ważne jest, aby pamiętać, że te szczepienia są dobrowolne. Nie ma mandatu na szczepionkę”.

Biuro Edukacji zorganizowało dwa seminaria internetowe, aby przekazać rodzicom fakty na temat szczepionki.

Rodzice tacy jak Cecilia Sheen twierdzą, że uzyskali potrzebne informacje.

„Przeszedłem kilka webinariów i rozmawiałem z innymi rodzicami i lekarzami. Wszyscy zapewniali mnie, że jest bezpieczny, przetestowany i co najważniejsze, trzyma ich w szkole” – powiedział Shane.

Szkoły planują uczynić to doświadczenie pozytywnym.

Zdobią lokalizacje klinik, a maskotka Santa Cruz Warriors zostanie również obsadzona w niektórych lokalizacjach szkolnych.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *