„Dziedzictwo Hogwartu”, gra, która zamienia cię w czarownicę lub czarodzieja ze świata Harry’ego Pottera

„Dziedzictwo Hogwartu”, gra, która zamienia cię w czarownicę lub czarodzieja ze świata Harry’ego Pottera

Jeśli jesteś fanem świata Harry’ego Pottera, to z pewnością Twoim marzeniem zawsze było zostać czarodziejem lub czarodziejem, aby przeżyć przygody tego magicznego świata. Teraz, wraz z uruchomieniem programu gra wideo Dziedzictwo HogwartuMożesz postawić się na pozycji lidera Student legendarnego Kolegium Magii i Czarodziejstwa Aby opanować najpotężniejsze zaklęcia i stawić czoła wrogom ciemności. Adres jest już dostępny dla PS5 I Xbox serii Xa wkrótce zostanie wydany w wersjach dla PlayStation 4 I Xbox One (5 maja), a także L.N Przełącznik Nintendo (25 lipca). Ponadto można również uzyskać pliki komponenty komputerowe nie Edycja na PS5 jako jeden odpowiadający Xbox serii X.

Hogwart w XIX wieku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było Hogwart Szkoła Magii i Czarodziejstwa w XIX wieku, kilkadziesiąt lat przed historią o Harrym Potterze? dowiedzieć się w Gra Dziedzictwo HogwartuA RPG Zabierze Cię w świat obu Nowe miejsca Jako znajomi, gdzie wyruszycie w Nieopisana niebezpieczna przygoda Aby odkryć ukrytą prawdę tego magicznego wszechświata.

– Rasa Hogwartu jest absurdalnie dobra – mówi Użytkownik Michał Anioł W swojej recenzji na Amazon. Podobną opinię podziela Minion Oskara: „Dla fanów Czarodziejskiego Świata Harry’ego Pottera spełnieniem marzeń jest możliwość grania w grę o tych cechach, w której można wyobrazić sobie cały Czarodziejski Świat”.

Graj jako student piątego roku

W Dziedzictwo Hogwartubędziesz kontrolować plik Student piątego roku Aby zbadać tę nieznaną epokę świata Harry’ego Pottera. W twoich rękach będziesz miał kontrolę nad akcją i staniesz się Centrum Przygód. Możesz jednocześnie Rozwijaj umiejętności postaci Jak ty mistrzu potężne zaklęciaszykujesz się mikstury I zbierasz magiczne rośliny stawić czoła swoim wrogom. W ten sposób będziesz mógł się stać czarownica lub czarownica Zawsze go chciałeś, oprócz nawiązywania relacji i masteringu Bardziej zaawansowane umiejętności.

specjalnie, klient Juan Podkreśla, że ​​„styl ulepszania postaci w stylu RPG jest brutalny”. Uważał również, że jest to „piękne graficznie”, a „bitwy są bardzo dynamiczne i wymagające”. Jako punkt odniesienia recenzja Użytkownik Alberto Lorca Bardzo przydatne: „Niesamowita gra. Nie jestem fanem Harry’ego Pottera – nie widziałem jego filmów ani nie czytałem jego książek – ale gra to czysta prezentacja.”

Wciągający otwarty świat

Niewątpliwie jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów tej gry fabularnej jest to, że dzieje się w otwarty światktóry obejmuje wnętrze i okolice Zamek Hogwart -Jak Hogsmade i Zakazany Las– ale także nieznane miejsca w tym magicznym wszechświecie. We wszystkich można Eksploruj swobodnie Pieszy latanie na miotłach Również Jedź na grzbiecie magicznych bestiil Zmierz się z trollami, mrocznymi czarodziejami, orkami i wieloma innymi istotami.

NA, użytkownik Komentuje: „Ma świetną grafikę, a przygoda cię przytłacza”. Ponadto, inny klient Docenia fakt, że można „chodzić po miejscach takich jak Kolegium Magii i Czarodziejstwa” oraz „urocze miasto Hogsmeade”.

Jeśli nie masz jeszcze PlayStation 5, możesz ją kupić na Amazon za 549,90 €.

*Wszystkie ceny w tym artykule są aktualizowane na dzień 2023-18-03.

Zapisz się do newslettera wystawy i okresowo otrzymuj najlepsze oferty

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *