Dzięki 8-godzinnej baterii i zniżce 80 euro te słuchawki są jak żadne inne

Huawei Świętowanie dnia teraz z licencjata. Od 1 listopada na ich stronie internetowej można znaleźć mnóstwo ofert i rabatów, które sprawią, że zaniemówisz. Przykładem są twoje słuchawki Huawei FreeBuds ProCo jest niższe o 80 euro od pierwotnej ceny. I są ekskluzywne!

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy Te słuchawki jest jego Projektowanie, bo to dość proste. Ponadto są bardzo lekkie! Każda słuchawka waży około 6 gramów, więc prawie nie zauważysz jej w uchu. Warto również zauważyć, że waga Pudełko wysyłkowe łącznie To tylko 60 gramów. Zawsze możesz go nosić w kieszeni!

Zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wygodne, dzięki czemu ich ergonomia jest praktycznie idealna. Nie ma znaczenia, ile godzin masz w uszach, ponieważ nigdy cię to nie zaszkodzi i nie będzie denerwujące. Przy okazji: są dostępne w różnych kolorach! Możesz więc wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada: białe, czarne lub srebrne.

Aktywne słuchawki z redukcją szumów

Po tym, co już wskazaliśmy na temat FreeBuds Pro, są inne ważne punkty, które go wyróżniają. Na przykład plik czystość dźwięku. Jeśli cenisz bezstratną muzykę o najlepszej jakości dźwięku, te słuchawki są stworzone dla Ciebie. Poczujesz muzykę w zupełnie inny sposób, podobnie jak dźwięk Bardziej wciągające Początek.

i mają Aktywna redukcja szumów! To także hybrydowy. Słuchawki mają mikrofony, które są skierowane do wewnątrz i na zewnątrz i są w stanie wykryć szum szczątkowy. Dzięki temu za generację odpowiadają sterowniki dynamiczne znajdujące się w środku Znaki przeciwhałasowe. Dzięki temu jest w stanie wytłumić dźwięk do 40 dB. Jeśli potrzebujesz całkowicie odizolować się do pracy lub nauki, te słuchawki przydadzą się!

Jakby tego było mało, to Afrykańska Partia Kongresu Narodowego Jest całkowicie dynamiczny i inteligentny. Innymi słowy, jest w stanie dostosować się do Twojego środowiska i w zależności od tego zmienić stopień anulowania. Możesz wybrać plik Tryb ultra Kiedy musisz skasować większość hałasu, lub Tryb komfortowy Gdy chcesz dalej słuchać rozmów. Jest też plik Ogólna sytuacja Dzięki temu bez problemu usłyszysz wszystko wokół siebie. Na spacer, na którym nie chcesz przegapić hałasu samochodów!

Przeciwnik, który sprawi, że zaniemówisz!

Już zdałeś sobie sprawę, że te słuchawki nigdy nie pozostawią Cię obojętnym. Do wszystkiego, co już dodaliśmy, warto dodać, że mają Bateria do 8 godzin Brak ANC. A do 36 godzin użytkowania etui! Jest kilka urządzeń Potrafi zapewnić taką autonomięNawet najlepsi z nich.

A ty możesz tylko to mieć 99€! Mówimy o słuchawkach bez żadnego pokazu ich kosztu 180 euro. To umowa, którą powinieneś przemyśleć. Będą Ci towarzyszyć wszędzie i zapomnisz, jak to było żyć bez nich. Nie myśl o tym za dużo!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.