Dzięki tej sztuczce nadaj swojemu kontu na Instagramie inny akcent

Dzięki tej sztuczce nadaj swojemu kontu na Instagramie inny akcent

Nie ma co do tego wątpliwości Instagram Aby zostać ocenionym jako jedna z najlepszych obecnie sieci społecznościowych. Pomimo faktu, że rozwój TikTok był tak zauważalny, że jest to najczęściej pobierana aplikacja na Androida i iOS, Instagram nadal jest głównym punktem odniesienia.

Dzięki niekończącej się bazie danych oraz wszelkiego rodzaju opcjom i narzędziom, dzięki którym możesz cieszyć się tworzeniem treści, prawda jest taka, że ​​Instagram jest jednym z głównych graczy, jeśli chodzi o korzystanie z sieci społecznościowej.

Ponadto, jeśli znasz najlepsze wskazówki i sztuczki, dzięki którym możesz w pełni wykorzystać tę aplikację, zwiększysz liczbę obserwujących, a przede wszystkim polubienia swoich postów.

Dostosuj swoje konto na Instagramie za pomocą tej prostej strony internetowej

Powiedzieliśmy już o Shadow Ban i o tym, jak zapobiec sugerowaniu twoich postów przez sieć społecznościową. Nauczymy Cię teraz bardzo prostej sztuczki, która pozwoli Ci to zrobić Nadanie zupełnie innego charakteru Twojej fotograficznej sieci społecznościowej.

Faktem jest, że jeśli chcesz odnieść sukces na Instagramie, musisz dostarczać inne treści niż zwykle. A ponieważ ponad pięćset milionów użytkowników codziennie korzysta z tej kompletnej platformy fotograficznej, musi ona być prezentowana w zauważalny sposób, jeśli Twoim celem jest zwiększenie liczby obserwujących, aby uzyskać lepszą widoczność.

Zaprojektowany przez LingoJam

Więc to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić Masz profil na Instagramie, który różni się od innych Aby wyróżniać się spośród wszystkich. najlepszy? Proces jest bardzo prosty.

Instagram używa Proxima Nova jako czcionki, Niektóre znaki są znane, ale nie można ich zmienić, więc wszyscy użytkownicy używają tej samej czcionki. Ale jeśli znasz tę sztuczkę, będziesz w stanie nadać jej bardzo osobisty charakter.

Mówimy o stronie internetowej, która oferuje wszystkie rodzaje czcionek za darmo i która pozwoli ci w pełni dostosować swój profil na Instagramie, w tym publikowane posty.

Możesz więc zmienić czcionkę swojego profilu na Instagramie

W tym celu uzyskamy dostęp do strony internetowej LingoJam. Prawdą jest, że istnieje wiele podobnych witryn, ale ta jest całkowicie darmowa i ma bardzo kompletną bazę danych, aby nadać Twojemu kontu wyjątkowy charakter.

Jak zobaczysz później, proces ten jest dość prosty.

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na stronę LingoJam Przez ten link.
  • Zobaczysz, że pojawią się dwa pola.
  • Po prostu wpisz, co chcesz w polu po lewej stronie, a zobaczysz, że wszystkie rodzaje stylów automatycznie pojawią się w polu po prawej stronie, aby nadać Twoim postom inny charakter.
  • Skopiuj tekst, który najbardziej Ci się podoba i użyj go na swoim koncie na Instagramie, w swoim profilu lub w poście. Po wklejeniu tekstu zobaczysz, że formatowanie zostało zachowane.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *