Dzięki temu dużemu ekranowi nawet 20-letni samochód może uzyskać dostęp do Apple CarPlay

Dzięki temu dużemu ekranowi nawet 20-letni samochód może uzyskać dostęp do Apple CarPlay

Za nieco ponad 100 euro możesz podłączyć iPhone'a do samochodu i cieszyć się Apple Music, Mapami Google, Siri i nie tylko

Biorąc pod uwagę ceny, po jakich porusza się rynek samochodowy, zakup fabrycznie nowego samochodu jest poważnym wydatkiem. Jeśli Twoje urządzenie ma kilka lat i działa dobrze, ale chcesz, żeby było bardziej „inteligentniejsze”, nie musisz go zmieniać: Zobacz markę Podofo Zainstaluj CarPlay i Android Auto w swoim samochodzie, nie wydając dużych pieniędzy, ponieważ ich cena wynosi 102,64 EUR.

9,3-calowy ekran „Smart” z CarPlay i kamerami

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Kup wyświetlacz z CarPlay do samochodu w najlepszych cenach

Za cenę detaliczną około 150 euro „inteligentny” wyświetlacz Podofo można kupić na AliExpress Rabat około 50 euro Co sprawia, że ​​jest dostępny dla każdego, bo kosztuje 102,64 euro z 32% rabatem, co wcale nie jest złe. Dostawa w ciągu zaledwie 10 dni. Modeli urządzeń jest wiele, ale jednym z najbardziej kompletnych jest ten na tym renderze (9,3-calowy aparat karciany).

To dziwne i przydatne akcesorium to coś więcej Ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cala i rozdzielczości HD Który integruje zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto Bezprzewodowo, dzięki czemu bałagan w kablach jest znacznie zmniejszony. Naturalnie ekran zasilany jest poprzez zapalniczkę samochodową za pomocą własnego adaptera.

Z tyłu Zawiera kamerę, która działa jako kamera samochodowa (W Ten artykuł Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Sprawach Prawnych), a w pakiecie znajduje się dodatkowe miejsce do umieszczenia go w pobliżu bagażnika, zwykle nad lub pod tablicą rejestracyjną, skąd będziesz miał lepszy widok podczas cofania (co jest bardzo przydatne przy parkowaniu) .

Chociaż zawiera głośnik, dzięki czemu może odtwarzać muzykę z usług takich jak Spotify lub Apple Music oraz wskazówki dojazdu do mapy GooglePrawda jest taka Można go także podłączyć poprzez Bluetooth lub za pomocą kabla pomocniczego lub radia FM do systemu audio samochodu I w pełni to wykorzystaj.

To może cię zainteresować

Bezprzewodowy adapter Carplay iOS i Android Auto

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Magnetyczna ładowarka samochodowa Belkin BoostCharge ze stojakiem, kompatybilna z MagSafe

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Podwójna ładowarka samochodowa USB Belkin o mocy 24 W

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Więcej ofert

Pamiętaj, że subskrybując Amazon Prime, masz bezpłatny 30-dniowy okres próbny i możesz korzystać z innych usług, takich jak Prime Video. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Rozrywka z Apple jest gwarantowana: nie zapomnij, że możesz wykupić subskrypcję Apple TV+, aby oglądać ulubione seriale i filmy (masz siedem dni za darmo, potem 6,99 euro miesięcznie) oraz Apple Music, dzięki czemu nigdy nie przegapisz muzyki na imprezach z dźwiękiem wysokiej jakości (masz bezpłatny miesiąc próbny, a następnie 10,99 euro miesięcznie za plan indywidualny).
Ty również masz do swojej dyspozycji Pudełko na jabłka, aby zawsze mieć pod ręką swoje ulubione lektury, zarówno w formie książki, jak i audiobooka; I Podcast Applegdzie znajdziesz miliony programów do słuchania.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą zapewniać Applesferze korzyści finansowe. Jeśli nie są dostępne, oferty mogą się różnić.

zdjęcia | AliExpress

W Abelsvirze | Apple CarPlay 2 — data premiery, modele iPhone'a i kompatybilne samochody

Wybierając Applesferę | Radia z CarPlay (2023): Osiem modeli do podłączenia iPhone'a do samochodu

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *