Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do tłumaczenia połączeń

Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do tłumaczenia połączeń

Asystent Amazon został ponownie zaktualizowany i ta nowa wersja zawiera nowe funkcje. Alexa pozwala użytkownikom z całego świata na interakcję z nią przez cały dzień i oferuje nam swoją pomoc w zadaniach takich jak dzwonienie do naszych bliskich, układanie harmonogramu dnia, a nawet zapewnianie nam rozrywki. Następnie opowiemy Ci wszystko o jednym z nich Nowe prace.

Napisy i tłumaczenia podczas rozmów

Alexa sama w sobie stała się jednym z najpopularniejszych asystentów wśród użytkowników. Miliony rodzin na całym świecie korzystają z jej usług, czy to za pośrednictwem inteligentnych głośników, czy ekranów. Dzięki nim możemy poprosić o pomoc w niezliczonych codziennych zadaniach. Udowodniono, że dzięki nim nasze życie stało się znacznie łatwiejsze, nie musimy już zawsze nosić ze sobą swoich spraw, nie tracimy czasu na ustawianie alarmów i przypomnień, wystarczy poprosić Alexę o przypomnienie, co zajmuje nam zaledwie kilka sekund. Ale to nie wszystko, możemy także utrzymywać komunikację z innymi członkami naszej rodziny.

Nowa oferta Amazon Echo 8 | Amazonka

Odtąd oprócz tej funkcji ulegał przeobrażeniom. Teraz oprócz szybkiej i łatwej komunikacji możemy także skorzystać Nasz asystent w roli tłumacza. Dzięki temu Alexa może to zrobić w czasie rzeczywistym Przetłumacz rozmowę na inny język, abyśmy nie mieli już barier językowych podczas komunikacji. Funkcja posiadająca jednocześnie podwójną funkcję ułatwiania komunikacji za pośrednictwem urządzenia osobom niesłyszącym lub niedosłyszącym.

Funkcja tłumaczenia będzie kompatybilna z kilkoma językami, w tym m.in. Angielski, hiszpański, francuski, portugalski i niemiecki. Będziemy mieli wybór Dodaj tłumaczenie do rozmów, Dzięki temu na ekranie Echo Show widzimy kopie wiadomości naszych rozmówców. Po aktywowaniu funkcji w aplikacji Alexa lub w ustawieniach Echo Show tłumaczenie zostanie wyświetlone na obu ekranach Zadzwoń lub wpadnijmy Z innymi urządzeniami.

Jest to funkcja, która nie jest obecnie dostępna dla niektórych użytkowników Będziemy musieli poczekać, aż wdrożenie się zakończy. Podobnie jak niektóre inne nowe funkcje Asystenta, takie jak nowe sposoby aktywacji procedur czy narzędzia szybkiego działania. Będą one dostępne dopiero do końca roku, kiedy zakończy się ich publikacja. Chociaż Amazon chciał dać nam przedsmak tego, co ma nadejść.

Nowe funkcje, które będą dostępne dla różnych urządzeń, np Echo Show 8, 10 i oczywiście dla nowo przybyłego Echo Show 5. Niektóre z tych funkcji były już znane użytkownikom, a teraz będą mogli cieszyć się ulepszeniami i zmianami, które zostały zintegrowane, aby zapewnić lepszy komfort użytkowania.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *