Dzięki temu narzędziu Google możesz bezpłatnie uczyć się i ćwiczyć język angielski: jest ono bardzo łatwe w użyciu

Dzięki temu narzędziu Google możesz bezpłatnie uczyć się i ćwiczyć język angielski: jest ono bardzo łatwe w użyciu

W tej wiadomości

w czasie uczyć się angielskiegoNowoczesne aplikacje mogą być bardzo przydatne, ponieważ pozwalają w naturalny sposób przyswajać słownictwo i symulować interakcje. To właśnie oferuje teraz za darmo, poprzez nowe narzędzie udostępnione użytkownikom przez Google Telefony komórkowe z Androidem.

Z nowego narzędzia Google mogą korzystać zarówno osoby rozpoczynające działalność uczyć się angielskiego Jeśli chodzi o tych, którzy muszą ćwiczyć swoje życie rozmowa Nie mają nikogo innego, kto mógłby to praktykować.

Interesującą cechą tej premiery Google jest to, że jest ona zasilana przez sztuczną inteligencję, która jest w stanie słuchać użytkownika, analizować to, co mówi i oferować mu alternatywy, aby mógł lepiej lub w inny sposób powiedzieć to, co chce. .

Ucz się angielskiego z Google: jak to zrobić

Bezpłatne narzędzie szkoleniowe Google do nauki języka angielskiego jest nieco „ukryte”, ale warto go poszukać, ponieważ jest bardzo przydatne. Aby z niego skorzystać, musisz wykonać następujące kroki:

  • W aplikacjach na Androida znajdź i uruchom aplikację Chrome.
  • W polu wyszukiwania Google wpisz tekst „Przetłumaczone” i naciśnij ikonę „Szukaj” (szkło powiększające).
  • Na pierwszym planie pojawia się ekran z Tłumaczem Google, tradycyjnym narzędziem do tłumaczenia słów. Nowa opcja będzie znajdować się bezpośrednio poniżej, ze słowami „Ćwicz mówienie po angielsku” i przyciskiem „Ćwicz”. Wystarczy go nacisnąć, aby uruchomić kreatora.
Nowe narzędzie Google pozwala ćwiczyć angielski przy użyciu telefonu komórkowego.

Angielski z Google: Czy narzędzie jest przydatne?

Po uruchomieniu Kreatora ćwiczeń języka angielskiego zadaje on użytkownikowi pytanie i zachęca go do skorzystania z niego konkretne słowo W swojej odpowiedzi. Jeśli wolisz, udostępnia nawet pełny tekst odpowiedzi.

Następnie musisz nacisnąć A Ikona mikrofonu I odpowiedz głośno na pytanie. the sztuczna inteligencja Google zrozumie, co zostało powiedziane i wystawi ocenę odpowiedzi, a także alternatywne sugestie dotyczące jej ulepszenia.

Podobnie wszystkie propozycje pojawią się z małym głośnikiem po prawej stronie, który pozwoli Ci ich posłuchać i dzięki temu poznać ich poprawną wymowę.

W razie wątpliwości jest to bardzo przydatne narzędzie do przeprowadzenia operacji Codziennie ćwicz angielski. W rzeczywistości sposób jej działania przypomina inne płatne aplikacje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Elsa Speak, która w całości skupia się na poprawie wymowy użytkowników.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *