Dzięki temu trybowi Final Fantasy VII przywraca oryginalne wrażenia z 1997 roku

Remake Final Fantasy VII Był to punkt wejścia do japońskiej serii dla wszystkich tych graczy, którzy z powodu czasu lub braku zainteresowania pierwotnie nie mogli „zatopić sobie zębów”. Ponad 20 lat temu. Dodatkowo otworzyłam drzwi do Najzabawniejsze i najciekawsze mody, ale też trochę ahDziwne i nostalgiczne jak to.

W pozornym hołdzie dla pracy Yoshinori Kitase w 1997 roku, grupa deponentów Przywróć oryginalną kamerę tytułową I przeniósł go – z wielką mądrością, aby powiedzieć prawdę – do nowej wersji 2020, którą gracze komputerowi mogą cieszyć się od grudnia zeszłego roku. I tak jest rok po roku japońska franczyza Odchodził od perspektywy izometrycznej i turowa walka oferująca, w większości przypadków, przygodowe tytuły akcji z aparat na ramię Lub ze znacznie większym polem widzenia.

Aby móc jak najdokładniej powtórzyć sekwencję gry, zespół deponentów musiał wykorzystać Projekt użytkownika Otis_Inf – A co możemy dostać w twoim Profil Patreona– Dodawanie trybu fotograficznego Całkowicie przeprojektowany dla niektórych tytułów. Ten tryb jest dostępny dla ogromnej listy gier, w tym Resident Evil Villagei Marvel’s Guardians of the Galaxy ten Assassin’s Creed Walhallai daje nam możliwość „przełamania” granic gry Zdobądź niesamowite ramki.

Z reguły różne „tryby fotograficzne”, które dziś spotykamy, dają nam możliwość obracania aparatu w Ustawienie 360 ​​stopniAle dzięki temu trybowi możemy zmienić kąt kamery bez wpływu na wydajność gry. Jednak zespół Departamentu Obrony Remake Final Fantasy VII Udało mi się zawrzeć tę nową perspektywę tylko we wstępnej misji gry, a także w sekwencjach w Shinra Reactor, i na razie Niedostępne do pobrania.

Pamiętaj, że to plik ręczna obsługa Którzy chcą mieć wygląd jak najbardziej zbliżony do oryginalnej gry, więc nie powinniśmy czekać na ten mod w najbliższej przyszłości. Te, którymi możemy się dzisiaj cieszyć, to takie zabawne mody Konwertuj Sephiroth na Ronald McDonald lub inne Popraw swoje wrażenia z gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *