Dziennik dodatkowy – Trudny test dla Anglii odwiedzającej Polskę

Paryż, Francja, AFP. Po pięciu zwycięstwach w pięciu meczach Anglia stanie w środę w Polsce przed trudnym testem, a Włochy wyprzedzą dwa kolejne tory w grupie I, kwalifikując się do drugiego Pucharu Świata 2022. Dom przeciw umiarkowanej Litwie.

Po łatwym zwycięstwie w Andorze (4:0) angielski trener Gareth miał punkty w Southgate: finaliści ostatnich mistrzostw Europy pojechali do Warszawy i „naprawdę przejmą kontrolę nad tym zespołem”.

Na boisku ich głównego rywala nie będzie łatwo o pierwsze miejsce, gdyż mają najlepszy atak w drużynie w Polsce po przegranej 7:1 w San Marino. )

W obliczu zagrożenia ze strony Szwajcarii włoscy mistrzowie Europy będą próbowali odzyskać zwycięstwo po dwóch kolejnych torach, mimo że brakuje im czterech punktów i dwóch meczów dalej, w tym skromnej Litwy (cztery porażki w czterech meczach) w niedzielnym podawaniu z Helwetami.

Poza wielką niespodzianką, podopieczni Roberto Manciniego powinni zwiększyć liczbę meczów bez straty do 37, co jest rekordem reprezentacji narodowej. Szwajcaria odwiedza Irlandię Północną.

W grupie E Belgia, która w niedzielę łatwo pokonała Sex 3:0 i odpoczęła w środę, udaje się na Białoruś w doskonałej formie, ryzykując Edenem, zwiększając swoją przewagę w kluczu. Ze swojej strony Walia i Gareth Bale przywitają Estonię i spróbują zająć drugie miejsce w grupie z Czech.

Niemcy, którzy zajęli pierwsze miejsce w grupie J, pokonali Islandię 6:0 i udali się do Islandii, aby zająć pierwsze miejsce.

Ormianie muszą odzyskać siły, witając Liechtenstein (5 porażek, 14 straconych bramek).

Wreszcie, dwaj liderzy grupy B w środę stoczą starcie na dystans: Hiszpania z dziesięcioma punktami na pierwszym miejscu pojedzie do Kosowa, a Szwecja z dziewięcioma punktami zmierzy się w Atenach z Grecją, która jest druga, ale zabraknie jej o dwa mecze.

– Eliminacje strefy euro do Mistrzostw Świata 2022 odbędą się w środę:

Grupa B

Grecja – Szwecja

Kosowo – Hiszpania

Grupa c

Włochy – Litwa

Irlandia Północna – Szwajcaria

Grupa E

Białoruś – Belgia

Walia – Estonia

Grupa I

Węgry – Andora

Polska – Anglia

Grubo J.

Armenia – Liechtenstein

Macedonia Północna – Rumunia

Islandia – Niemcy

(Zdjęcia: AFP)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *