Dzienniki Eurowizji: Analizujemy motywy Cypru, San Marino, Polski i Holandii na Eurowizję 2023 – wideo

Dzienniki Eurowizji: Analizujemy motywy Cypru, San Marino, Polski i Holandii na Eurowizję 2023 – wideo

Almudena M. Lisana / Hector Alabadi / Sergio Navarro |
Wysłane przez: czw 6 kwietnia 2023 10:58 (46 minut temu)

W szóstej części naszego segmentu Dzienniki Eurowizji będziemy reagować na piosenki Cypr, San Marino, Polska i Holandia Konkurs Piosenki Eurowizji 2023. Tym razem zaczynamy Analiza z tematem „Złamać złamane serce” autorstwa Andrew Lambreya, reprezentujący Cypr w Liverpoolu. Młodzieniec, który już w 2022 r. dokonał wstępnej selekcji w Australii, przynosi piosenkę z wieloma treściami, zapierającymi dech w piersiach wysokimi tonami i chwytliwym refrenem. na drugim miejscu Zespół rockowy Piquet Jacks wygrał dla San Marino z Uną Voss Dzięki piosence „Like an Animal”, w której pokazują swoją złą stronę. W ten sposób Włosi przejęli rolę Achilla Lauro na Eurowizji 2023, pokonując pozostałych 105 półfinalistów, którzy pojawili się na eliminacjach wstępnych do San Marino.

Trzecią piosenką, o której będziemy mówić, jest „Solo” Blanca, artystki reprezentującej Polskę w konkursie muzycznym.. Młoda kobieta, która gromadzi miliony wyświetleń swoich piosenek, została zwyciężczynią polskiej preselekcji, choć jej zwycięstwo wywołało poruszenie na portalach społecznościowych, które przypisały jej sukces rzekomemu związkowi z częścią jury. Wreszcie, Holandia wybiera wewnętrzny konkurs pod hasłem „Burning Daylight”.Muzyka skomponowana przez Duncana Lawrence’a w wykonaniu Mii Nicolai i Dianne Cooper.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *