Dziś nie byłoby to wykluczone

Dziś nie byłoby to wykluczone

Już wtedy takie posunięcie było nie do pomyślenia.

Zwłaszcza Steve Jobs stał się jednym z największych geniuszy marketingu technologicznego

Steve Jobs był geniuszem-wizjonerem, który pozostawił w swoim życiu wielkie ślady w świecie biznesu, takie jak wskazanie największego wroga produktywności czy udzielenie rad, jak osiągnąć sukces podczas rozmów kwalifikacyjnych. Dlatego też, chociaż w 2011 roku niestety zmarł na raka trzustki, nadal warto naśladować jego nauki i wspaniałe chwile u sterów Apple.

Przy tej okazji nadszedł czas, aby porozmawiać o sytuacji, która przyciągnęła tak wiele uwagi, a która dzisiaj jest wyraźnie nie do pomyślenia. W rzeczywistości jednak tak już było w tamtym czasie Apple chciał dostać się do stołu w świecie gier Tak jak to miało miejsce teraz wraz z pojawieniem się Death Stranding lub Assassin’s Creed na iPhone’ie 15 Pro.

Jednak w tamtym czasie sprawy nie szły całkiem dobrze. cokolwiek.

Apple kontra PlayStation, niebezpieczne posunięcie

Jak pokazano na (https://www.youtube.com/watch?v=3OqMcqRI-xA), musimy cofnąć się do 1999 roku, aby obejrzeć wydarzenie Macworld, podczas którego dyrektor generalny Apple Steve Jobs ciekawie zainteresował się PlayStation 1, transport, Nic więcej, nic mniej niż wydarzenie poprzez projektor. Wygląda na to że Apple coś wskórało Zapowiedział to, jak wynika z jego słów:

„To obecnie najpopularniejsza konsola. Czy nie byłoby wspaniale móc zagrać w niektóre ich gry?”

Tak, to co myślisz jest słuszne. Projekt wybrał Steve Jobs Emulator konsoli. Dokładnie jeden z Wielkie świętości Z historii branży. Jedne firmy bardziej, inne mniej, ale reakcja na emulatory może być zła Nawet starsze konsole mają zainstalowane emulatory bardziej w celu ich zachowania niż próby czerpania z nich korzyści.

Tak to zostało przedstawione Wirtualna stacja gier Z Connectix, emulator opracowany przez Aarona Gilesa dla Za 49 dolarów możesz grać na oryginalnym iMacu Do Sony PlayStation bez problemu. Wystarczyło zdobyć oryginalną grę, a oprogramowanie opracowane przez tę firmę zajmie się całą resztą. Firma powiązana z Apple. W rzeczywistości Giles słynął z przenoszenia oprogramowania Windows do Apple w tamtych czasach.

Jak nietrudno się domyślić, ta historia mogła zakończyć się tylko źle. Wręcz przeciwnie, Sony nie przyjęła tego dobrze, ale jednak Program był reklamowany Sprzedał się w dużej liczbie egzemplarzy, ponieważ Było to przydatne dla użytkowników Będziesz mógł grać na PlayStation na swoim komputerze bez większych problemów.

Jednak ostatecznie pozwała Sony i wygrała w sądzie – mówi. Aaron Giles na swoim bloguCo doprowadziło do „porwania” programu.” Jednak wielkim sukcesem, jaki osiągnęła PlayStation, było wypuszczenie drugiej wersji, gdyż PlayStation 2 w ogóle ją przewyższyło. Wszystkie aspekty Poprzedniego nie można symulować, dopóki jego cykl nie zakończy się naturalnie.

Dlatego zwraca na siebie uwagę jako firma wielkości Apple Zdecydowałem się przyjąć tę polisę Który zwykle podlega surowym prześladowaniom ze strony Firmy zajmujące się grami wideo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *