Dzisiaj kończą się finały Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej – Al Sadd w Kalifornii

Dzisiaj kończą się finały Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej – Al Sadd w Kalifornii

La Paz, Baja California Sur (OEM-Informex). – W najbliższą niedzielę, 19 marca 2023 r., na boisku do siatkówki plażowej ustawionym na promenadzie w La Paz w Południowej Kalifornii zostaną rozegrane cztery półfinały, dwie trzecie i dwa finały z okazji Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej 2023, które rozpoczęły się wolny czwartek 16 marca.

Kraje, które mają szansę na awans do ćwierćfinału to Chiny, Stany Zjednoczone, Czechy, Australia, Hiszpania, Litwa, Francja, Brazylia, Niemcy, Włochy, Kanada, Kuba, Szwecja, Estonia, Holandia i Polska.

Przeczytaj: Meksyk drogo się sprzedaje za porażkę na mistrzostwach świata w piłce siatkowej

Frekwencja na tych imprezach sportowych na stadionie, który zajmuje 3000 osób, od początku była pełna, ponieważ stolica stanu ma 100 procent obłożenia hotelowego dzięki przyjezdnym turystom oraz sportowcom z kraju i zagranicy.

To sportowe wydarzenie, w którym bierze udział ponad 30 krajów, zapewni zawodnikom punkty do międzynarodowej klasyfikacji siatkówki plażowej, a także bilet wstępu na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, których scena sportowa była pełna rywalizacja par. To sprawiło, że piłka toczyła się po boisku, aby przechwycić podanie do półfinału i finału.

Istotnym faktem dla osób chcących uczestniczyć w wydarzeniach sportowych jest to, że bilety na finałowe etapy Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej 2023 zostały wyprzedane, więc nie można ich już kupić; Kosztowały one 150 za stragany centralne i 80 pesos za głowy, a dziennie było dostępnych 3000 osób.

Malecon blisko

Od godziny 08:30 w czwartek 16 marca Paseo Álvaro Obregon pozostaje zamknięte dla ruchu na odcinku od Agustín Arriola Avenue do Miguel Hidalgo Street, gdzie otwiera się dla handlu o 22:30; W ten sam sposób ten sam odcinek pozostał zamknięty dla ruchu w piątek 17 marca, sobotę 18 marca i niedzielę 19 marca, czyli dni, w których odbywa się impreza sportowa, więc zamknięcie promenady zakończy się w niedzielę 19 marca z Marca. o 22:30

Poinformowano, że Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej 2023 zostały zainaugurowane przez Victora Manuela Castro Cosio, gubernatora stanu Baja California Sur, w zeszły czwartek, 16 marca, w towarzystwie Dyrektora Generalnego Narodowego Komitetu Kultury Fizycznej i Sportu. Sport (Konade), Ana Gabriela Guevara Espinosa; Honorowy Prezes DIF State System, Patricia Imelda López-Navarro; Burmistrz La Paz Melina Quiroga Romero; szef Ministerstwa Turystyki i Gospodarki Baja California Sur, Rosa Maribel Collins Sanchez; dyrektor generalny Sudcalifornian Sports Institute Gilberto Garciglia Higuera; I prezes Meksykańskiej Federacji Piłki Siatkowej (FMVB), Jesús Perales Navarro.

Meksyk nie kwalifikuje się

Podczas rywalizacji na wysokim poziomie Meksyk drogo sprzedał porażkę, gdyż meksykański duet Juan Vergne i Miguel Sarabia przegrał drugiego dnia turnieju, przegrywając dwa sety do jednego seta 21-15, 21-23, 13-15 z kanadyjska para Samuel Schachter i Daniel Dering.

Subskrybuj tutaj cyfrowe wydanie El Sudcaliforniano

Pierwszego dnia odpadły 4 z 8 par meksykańskich zawodników, którzy nie mogli awansować do play-off w kategorii męskiej, Ricardo Galindo i Jorge Barajas 02, 15-21 i 15-21, którzy przegrali z Niemcami Robinem Sawą i Lucas Pfrechner, aw kolejnym meczu Meksykanie Ozil Aguirre i Gabriel Cruz 02 przegrali 12,21 i 8,21 Julien Linell i Remy Passero z Francji.

Ze swojej strony April Flores i Atenas Gutierrez przegrali częściowo 21-16, 27-25 z Tainą Silvą i Victorią Pereirą w swoim drugim meczu głównego losowania La Paz World Beach Volleyball Challenge 2023.

Takim scenariuszem dobiega końca trzeci dzień Mistrzostw Świata w Piłce Plażowej 2023, które odbędą się w korytarzu La Paz od 16 do 19 marca, w którym biorą udział zawodnicy z 30 krajów, gospodarzem jest Meksyk, a meksykańscy gracze, którzy ich przepustce w tej sportowej imprezie w kategorii mężczyzn sprzeciwili się Juan Vergne, Miguel Sarabia, Jorge Barajas, Ricardo Galindo, aw kategorii kobiet April Flores, Atenas Gutierrez, Ivana Rivera i Susana Torres.

Kraje, które brały udział w Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej to: Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chile, Dania, Francja, Niemcy, Izrael, Włochy, Łotwa, Meksyk, Holandia, Norwegia, Portugalia, Szwecja, Stany Zjednoczone. Ameryki, Szwajcarii, Kuby, Estonii, Polski, Hiszpanii, Turcji i innych.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *