Dzisiaj Tamaulipas – Sport w Meksyku Boccia kończy z pięcioma medalami na Intercontinental Challenger 2022 w Polsce

Carla Manuel i Karina Martinez zdobyły dwa złote medale. Wybór dodał również trzy srebrne odznaki

Meksyk. – Reprezentacja Boca zakończyła swój udział w mistrzostwach kontynentalnych BOKIA Intercontinental Challenger Mistrzostwa Świata Poznań 2022która odbyła się w dniach 22-29 sierpnia w Polsce, podczas której zebrano dwa złote medale i trzy srebrne odznaki, łącznie pięć medali.

Impreza, która zgromadziła 18 krajów, wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez międzynarodową federację dyscypliny World Boccia i była na wysokim poziomie konkurencyjnym.

w BC2 .klasaKarina Martinez Sandoval z Baja California zdobyła tytuł po pokonaniu w finale Sony Agayeva z Azerbejdżanu.

Meksykańska Carla Marizza Manuel Enriquez Został koronowany w kategorii PC4, kończąc wszystkie cztery mecze niepokonany, przeciwko Chrissy Murphy-Mitsu z Grecji, Fatma Gurbuzer z Turcji, Narmin Agayeva z Azerbejdżanu i Pooja Gupta z Indii.

Tymczasem amerykański mistrz Limy Paraban 2019, Eduardo Sanchez Reyes z Jalisco, zdobył srebro w klasie BC1, po przegranej w finale z Indonezyjczykiem Muhammedem Siafą.

Meksyk dodał srebrny medal w drużynie BC1/BC2 dzięki występom Eduardo Sánchez Reyes w BC1, Carina Martinez Sandoval w BC2 i Dupier Antonio Paredes Moroyuki w BC2.

Duet Karla Maritza Manuel Enríquez i Juan Diego Salazar González zdobył srebrną odznakę w konkursie par BC4.

Natomiast w kategorii BC4 Juan Diego Salazar Gonzalez Wspaniale wypadł po zajęciu czwartego, jednego miejsca przed medalami, po przegranej w decydującym pojedynku o brąz z Laszlo Hegedosem z Węgier.

Na czele drużyny stanął Carlos Antonio Gonzalez, trener odpowiedzialny za BC4. David Hernandez Trujillo, asystent; Guillermo García lvarez, trener odpowiedzialny za drużynę BC1/BC2 i Aracely Garza Campos, główny trener.

Kolejnym zobowiązaniem w tej dyscyplinie jest World Boccia Challenger Cali 2022, który odbędzie się od 26 września do 1 października w Kolumbii.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.