Dzisiejsza gazeta | Brazylia: Siedmiu piłkarzy stanie przed sądem za ustawianie meczów

Dzisiejsza gazeta |  Brazylia: Siedmiu piłkarzy stanie przed sądem za ustawianie meczów

Eduardo Burman, brazylijski piłkarz, Santos. Zdjęcie: Getty.

Brazylijskie sądownictwo przyjęło skargę złożoną przez prokuraturę przeciwko 16 osobom, wobec których przeprowadzono śledztwo w sprawie fałszowania wyników w zakładach sportowych, w tym siedmiu piłkarzy, jak poinformowały wczoraj oficjalne źródła.

the gracze kto usiądzie na ławce Oskarżony Jesteśmy: Eduardo Burman (Santos), Igor Karius (Sport), Victor Ramos (Chapecoense), Paulo Miranda (Nautico), Fernando Neto (Sao Bernardo), Matheus Gomez (Sergipe), Gabriel Teuta (Ppiranga).

Dowiedz się więcej: Santos podejmuje działania w sprawie ustawiania meczów

Zidentyfikowano władze brazylijskie Manipulowanie wynikami co najmniej 13 meczów piłki nożnejOśmiu z nich było z pierwszej klasy mistrzostw Brazylii 2022, a jeden z drugiej klasy, zgodnie z notatką Ministerstwa Publicznego.

Według badań, Piłkarze obiecywali „wykonywać rzuty karne” i „głupców”, aby dostawać żółte i czerwone kartki w celu faworyzowania „organizacji przestępczej”. przeznaczony do zakłady Sporty.

Dowiedz się więcej: Sprawa Emiliano Sali trafi do sądu

Gang był odpowiedzialny za rekrutację „zawodowych piłkarzy”. dla, vs namysłktóra wahała się od 10 000 i 20 000 dolarów„zagwarantować” to W meczach wystąpiła pewna akcja W ten sposób „zapewniając sukces wysokich zakładów sportowych” na platformach takich jak „Bet365” i „Betano”.

Prokuratura Krajowa w Goiás, prowadząca sprawę, potwierdziła, że ​​udało jej się zebrać dossier Obszerny materiał dowodowy. który zawiera zrzuty ekranu z Rozmowy i audioteksty między oskarżonymi, Uzyskano za zgodą sądu.

inni dziewięć osób Domniemywa się, że są pozywani przez wymiar sprawiedliwości Członkowie nieregularnej sieci bukmacherskiej.

w garniturze, Publiczne oskarżenie De Goias poprosił też sędziego o nałożenie na mnie kary Oskarżony On Płacić od jednego mandat przez co najmniej dwa Milion riali (około 400 000 USD) za „zbiorową szkodę niemajątkową”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *