Efekt Jinshin: Długo oczekiwana zmiana klasy postaci została już potwierdzona w wersji 3.0

Genshin Impact przygotowuje się do uruchomienia najbardziej znaczącego rozszerzenia w swojej historii. The Aktualizacja 3.0 Będzie świętować premierę nowego rozdziału w grze wideo. Jednak przybycie Sumeru to nie jedyna wielka wiadomość, która trafi na Teyvat, gdy zostanie wydany kolejny patch. Oprócz nowego obszaru z jego historią czy zadaniami, od HoYoversa przygotowali dużą liczbę Zmiany, na które czekało społeczeństwo Lata Niektóre z nich zostały już potwierdzone przez filmy zarejestrowane w fazie testów.

Poprawa, której społeczność oczekiwała od momentu premiery gry

W tym przypadku odnosimy się do Alternatywne postacie wroga. Mona, Sayo, Ayaka czy Yilan mają aktywne lub pasywne talenty, dzięki którym mogą poruszać się szybciej niż reszta grupy, a nawet aktywować początkowe reakcje na wrogów. Jednak te umiejętności nigdy nie działały dobrze z powodu rozbieżności. Gdy tylko jedna z tych postaci natrafiła na mały krawężnik, jego kariera została zatrzymana i nie było żadnego ludzkiego sposobu, aby zmusić go do pokonania przeszkody. Coś, co wydaje się, że zostało rozwiązane w wersji beta następnej wersji.

Chociaż było to coś, co społeczność miała nadzieję pewnego dnia rozwiązać, prawda była taka, że ​​ceremonia była całkiem fajna. Postacie z tego rodzaju ruchem są bardzo dobre w eksploracji mapy, ponieważ mogą szybko przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego, a nawet poruszać się po wodzie. Ponadto należy to wziąć pod uwagę HoYovere zajęło ponad dwa lata od premiery gry Naprawiono błąd, który sprawiał, że wykonywanie maksymalnie czterech postaci z listy było zauważalnie mniej przyjemne. Teraz pozostaje tylko to, czy Genshin Impact otrzyma więcej tej umiejętności.

Stopniowo ujawniają się nowe szczegóły Sumeru, a prawda jest taka, że ​​są niesamowite. Fani Genshin Impact uzyskają dostęp do nowego obszaru, ulepszeń zarządzania drużyną, tej poważnej przebudowy wyścigów i wygląda na to, że prawdopodobnie pojawi się nowy stały sztandar z ciekawszymi postaciami. Cały zalew nowości, których dowiemy się w ciągu najbliższych kilku dni i że W końcu zostanie ujawniony około 12 sierpniagdy aktualizacja 3.0 jest aktywna.

HoYovere udostępnił nowy zwiastun kolejnej dużej aktualizacji Genshin Impact. Wersja 3.0, która wprowadzi nowy obszar, którego wielki sekret został ujawniony i jest powiązany z dwoma wielkimi robotami, które rządzą w przeciwnych biomach Sumeru.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.