Efekt Trumpa: Polska planuje zbudować mur zapobiegający imigracji

Świat

Obywatele krajów Bliskiego Wschodu starają się dotrzeć do Niemiec, dlatego przyciągnęli różne kraje

Źródło:
Długopis matowyja

Polska stara się zatrzymać migrację murem Zdjęcie: Twitter

ten Senat Polski Pokazał zieloną flagę na budowę Białoruski mur graniczny, który będzie miał 5 metrów wysokości i 10 kilometrów długości, a którego celem jest zatrzymanie się Migracja Obywatele krajów Bliski Wschód Czyje intencją jest osiągnięcie Niemcy.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o bohaterstwie na naszej stronie Google News

Budowę tej ściany wykonały strony Prawo i Sprawiedliwość, który charakteryzuje się skrajnym konserwatyzmem i opiera się na murze granicznym promowanym przez byłego prezydenta. Donald Trump Na południowej granicy twojego kraju jest granica Meksyk.

Będą inwestycje w budowę tej ściany 350 milionów euro I oczekuje się, że zostanie Prezydentem Polski. Andrzej DudaZatwierdź ten dekret, gdy będziesz premierem Mateusz Morawiecki Opisał budowę jako jeden z pierwszych warunków do przeprowadzki.

Obecnie granica Polski Białoruś Zaczął się rozdzielać z Przypnij przewody, inicjatywa zapoczątkowana w sierpniu, mająca na celu zapobieganie próbom wjazdu do UE nieudokumentowanych obywateli.

Władze niemieckie ostrzegają przed wzrostem liczby nielegalnych obywateli z takich krajów” Iran, Irak Oh AfganistanOstrzegali kolejne rządy przed napływem imigrantów, co doprowadziło do jego ograniczenia.

Jeśli tęsknisz: O czym rozmawiali papież Franciszek i Biden? Tutaj mówimy

Od początku 2021 r. polski rząd zatrzymał się na pobliskiej granicy białoruskiej 10 tysięcy komponentów wojskowych Według organizacji pozarządowych w ostatnich miesiącach deportowano ponad 8000 osób, aby powstrzymać imigrację.

Jednakże Ośmiu migrantów umiera z powodu odmrożeń Ci, którzy nie zwracali się o pomoc do władz, mimo ujawnionych warunków, byli wynikiem odnotowanych na granicy niskich temperatur.

Z informacjami: EFE, Heraldo Radio

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *