EFIC-20125A Kompaktowy komputer pudełkowy do zastosowań przemysłowych

EFIC-20125A Kompaktowy komputer pudełkowy do zastosowań przemysłowych


Oparty na jednej z najnowszych generacji mikroprocesorów Intel i towarzyszących im układach graficznych, Kwadratowy komputer Posadzone EFIC-20125A do użycia przemysłowy Posiada szeroką gamę portów USB, a nawet portów szeregowych dla starszych urządzeń.

Enwynd Przedstawiamy nowy komputer pudełkowy EFIC-20125A Do zastosowań przemysłowych, w oparciu o mikroprocesor Intel Alder Lake 12. generacji, który może być Rdzeń i3-1215U, i5-1235U Również i7-1255U, dzięki któremu możemy dostosować wydajność i cenę do potrzeb aplikacji, której ma służyć. Ta architektura procesora ma do 12 MB pamięci podręcznej L2.

Pamięć dostarczana z wybranym procesorem to DDR5 o częstotliwości 4800 MHz w konfiguracji dwukanałowej (Podwójny kanał), w ilości sięgającej 64 GB. W sprawie składowaniemamy dysk SSD M.2 o pojemności aż 2TB, plus dodatkowe miejsce na dysk SATA 2,5 cala.

W części graficznej zastosowano rozszerzenie EFIC-20125A GPU Wbudowany w SoC, A Intel Irys.

Połącz i rozwijaj

Oferuje szeroką gamę opcji, składającą się z dwóch interfejsów HDMITrzy porty Ethernetu 2,5 Gb/s i Gigabit Ethernet Jeśli chodzi o rozszerzenie sieci bezprzewodowej, posiada wiele gniazd M.2 obsługujących konfiguracje Wi-Fi. BluetoothOraz 4G/5G w połączeniu z gniazdem SIM, co pozwala na rozszerzenie zakresu obsługiwanych aplikacji.

Do podłączenia urządzeń peryferyjnych mamy cztery porty USB 2.0 i cztery kolejne porty USB 3.2 Gen2. Co więcej, pomyśl o tych firmach, które to mają sprzęt komputerowy dziedzictwoPosiada opcje komunikacji szeregowej, składające się z dwóch portów RS-232 i dwóch połączonych portów RS-232/422/485.

Aby zakryć sekcję Mój głos-Ma kontrolera Realtek ALC897Oprócz wejścia mikrofonowego i wyjścia audio.

Biorąc pod uwagę charakter zadań, którym musisz sprostać, został zaprojektowany tak, aby wytrzymać najbardziej wymagające warunki dzięki obudowie ze stopu aluminium dostępnej w kolorze szarym, srebrnym lub czarnym. Ponadto jego niewielkie rozmiary i różnorodne możliwości instalacji sprawiają, że idealnie nadaje się do instalacji w ograniczonych przestrzeniach.

Obsługuje zakres temperatur roboczych od -30 do +70°C i jest odporny na wibracje o wartości 1,5 g zgodnie z przepisami. IEC 60068-2-64I posiada certyfikaty Komisja Europejska, Federalna Komisja Łączności, Klasa A I RoHS.

w tym „Usługa czytnika NTDhoy„Możesz poprosić o więcej informacji na temat EFIC-20125A. W naszym specjalnym badaniu Box PC możesz znaleźć informacje o prawie wszystkich możliwościach dostępnych na obecnym rynku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *