Eksperci techniczni przedstawiają nowe składane urządzenia z rodziny Galaxy Z – Samsung Peru Newsroom

Eksperci techniczni przedstawiają nowe składane urządzenia z rodziny Galaxy Z – Samsung Peru Newsroom

Twórcy multimediów i treści podkreślają, że najnowsze urządzenia Samsunga są innowacyjne, wszechstronne i produktywne.

Od lewej do prawej: Jesús Velez, redaktor ds. technologii RPP | Callie Lolli, twórczyni treści w Tekbocas | Arturo Goga, YouTuber technologiczny | Bruno Ortiz jest dziennikarzem zajmującym się nauką i technologią w El Comercio.

Niedawno Samsung po raz pierwszy zorganizował wydarzenie Galaxy Unpacked w Seulu w Korei Południowej, podczas którego zaprezentował piątą generację swoich składanych telefonów. Galaxy Z Fold5 I Galaxy Z Flip 5, A także łańcuch Zegarek Galaxy6 I Seria Galaxy Tab S9.

Kilka dni po globalnej prezentacji znani dziennikarze i twórcy treści z branży technologicznej przetestowali te urządzenia i doszli do własnych wniosków. Następnie powiemy Ci, co myślą:

Nowa rodzina serii Galaxy Z przenosi doświadczenie technologiczne na zupełnie nowy poziom i zmienia sposób, w jaki użytkownicy korzystają z technologii w codziennej pracy. Nowy, elastyczny zawias umożliwia składanie, zapewniając trwałą i estetycznie wyważoną konstrukcję, na tę cechę zwrócił uwagę Bruno Ortiz, dziennikarz naukowy i technologiczny w El Comercio.

Foto: Bruno Ortiz – El Comercio

„On Galaxy Z Flip 5 „To najbardziej dojrzały i przekonujący smartfon z elastycznym wyświetlaczem typu „żaba”, jaki można znaleźć na lokalnym rynku.”Bruno Ortiz, El Comercio. Móc Przeczytaj recenzję Tutaj.

On Galaxy Z Flip 5 Jest to urządzenie oferujące wszechstronność pod względem zewnętrznego wyświetlacza, który pozwala teraz na wygodniejsze vlogowanie i wykonywanie wielu czynności bez konieczności otwierania urządzenia. Jeśli chodzi o to urządzenie, Arturo Goga, znany peruwiański YouTuber i ekspert ds. technologii, podkreślił ulepszenia wprowadzone w systemie operacyjnym i jego wszechstronność.

Zdjęcie: Arturo Goga

„On Galaxy Z Flip 5 Wydaje mi się, że jest to doskonały wybór, ponieważ łączy świetny sprzęt z wszechstronnym, dojrzałym i wydajnym systemem operacyjnym.Arturo Goga, ekspert ds. technologii. Zobacz pełną recenzję Tutaj.

On Galaxy Z Flip 5 Został stworzony, aby spełniać najwyższe standardy trwałości i bezpieczeństwa. Urządzenie posiada certyfikat IPX8, wzmocnione aluminiowe ramy i wykorzystuje szkło Corning® Gorilla® Victus®2 zarówno w elastycznym okienku, jak i tylnej obudowie.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jest on wyposażony w boczny czytnik linii papilarnych i funkcję rozpoznawania twarzy, a także system ochrony danych KNOX, na co zwrócił uwagę redaktor ds. technologii RPP Jesús Velez.

Zdjęcie: Jesús Velez – RPP

„To najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny składany telefon, jakiego kiedykolwiek używałem. To składany telefon, który polecam w tym roku, jeśli chcesz wypróbować tę nową formę. Jesús Velez, RPP. Możesz przeczytać pełną recenzję Tutaj.

Z drugiej strony Kali Lolli, kreator treści technicznych w Tekibocas, podkreśliła to Galaxy Z Flip 5 Jest idealny do szybkiego przeglądania wszystkich widżetów i natychmiastowego przełączania się między nimi, po prostu dotykając ekranu, aby aktywować widok wielu widżetów. Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych dzieli się wieloma wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać ten smartfon.

Zdjęcie: Tikibukas

„Czar Galaxy Z Flip 5 Zaczyna się, gdy jest zamknięte. Teraz dzięki zewnętrznemu wyświetlaczowi o przekątnej 3,4 cala możesz zrobić wiele rzeczy.Callie Lolli, twórczyni treści w Tekbocas. Obejrzyj cały film Tutaj.

On Galaxy Z Fold5 Wyposażona w wspaniały wyświetlacz wewnętrzny i długotrwałą baterię, ta generacja jest najcieńszą i najlżejszą generacją wprowadzoną dotychczas na rynek. Można go łatwo zabrać ze sobą wszędzie, a jednocześnie oferuje najpotężniejszą wydajność spośród całej serii Galaxy Z. Jedną z innowacji, na którą zwrócił uwagę Pablo Vilccagua, dziennikarz Perú 21, były funkcje i ulepszenia, jakie oferuje to urządzenie .

„Bardzo praktyczne dla rynku wykonawczego i bardzo użyteczne, a także pudełko niespodzianek dla przeciętnego użytkownika”.Źródło: Diario Peru21

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych produktów Galaxy, wejdźDo Tutaj.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *