Eksperci twierdzą, że kobiety w wieku poniżej 40 lat są bardziej narażone na skutki uboczne szczepionki COVID

Kobiety i osoby w wieku poniżej 40 lat są bardziej narażone na skutki uboczne niż Covid-19 Vaccines, ekspert powiedział The Post w piątek.

„Kobiety i młodzi dorośli mają bardziej miejscowe reakcje – ból ramienia, dzień złego samopoczucia lub bóle” – mówi dr William Schaffner, ekspert chorób zakaźnych z Vanderbilt University.

„Ludzie zastanawiają się, czy jest to spowodowane podwyższonym poziomem hormonu estrogenowego u kobiet, ale nadal należy to zbadać” – powiedział.

„Krótka odpowiedź jest taka, że ​​muszą istnieć ku temu powody, ale nie wiemy, jakie one są” – dodał Schaffner.

Georgia jest czwartą, która zaprzestała szczepienia JOHNSON & JOHNSON

Skutki uboczne szczepionek COVID-19 wahają się od nudności i objawów grypopodobnych do żadnych – z wyjątkiem objawów. interakcja Eksperci nie mówią nic o metodzie, którą byś zbadał przeciwko wirusowi – powiedzieli eksperci.

Schaffner powiedział w wywiadzie dla Jednostka stowarzyszona CBS WFMY.

Ale niezależnie od nasilenia objawów poszczepiennych – które obejmowały ten tydzień Nudności i zawroty głowy u 11 osób W zamkniętym miejscu Strona internetowa Gap Colorado Johnson & Johnson Eksperci twierdzą, że zastrzyki są równie skuteczne dla każdego.

„Ludzie będą mówić: 'Cóż, jeśli nie dostanę reakcji, czy to oznacza, że ​​szczepionka nie zadziałała?’ „Odpowiedź brzmi” – powiedział portowi dr William Moss, ekspert ds. Szczepionek z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa.

on dodał, „[There are] Nie ma wpływu na skuteczność profilaktyczną… Nie ma wpływu na reakcję organizmu, jeśli zarazisz się wirusem SARS-CoV-2. „

W środę podano, że około dziesięciu osób Cierpiał na negatywne reakcje Szczepionka Johnson & Johnson w Dick’s Sporting Goods Park w Commerce City, skłoniła urzędników do zamknięcia witryny.

Plik Kolorado Departament Zdrowia Publicznego i Środowiska Później potwierdzone Występujące skutki uboczne były „zgodne z oczekiwaniami” po podaniu pojedynczej dawki.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Do piątku ponad 112 milionów ludzi otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki COVID-19 w Stanach Zjednoczonych.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w New York Post.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *