Ekwadorski Gonzalo Escobar i Urugwajczyk Ariel Bihar byli mistrzami ATP 250 dla Marbelli

Ekwadorski tenisista Gonzalo Escobar i urugwajski tenisista Ariel Bihar Pokonany Tomislav Prikic z Bośni i Nikola Kasic z Serbii 6-2 6-4 w finale ATP 250 w Marbelli (Hiszpania), Ogłoszono bohaterówPoranek 11 kwietnia 2021 r.

Ameryka Południowa była bez zarzutu i wygrała mecz w 61 minut, Na stadionie Manolo Santana w ośrodku Puente Romano Beach Resort.

Przed dotarciem do finału, W sobotę para z Ameryki Południowej wygrała półfinały, Monaco, Hugo Nice i Niemiec Tim Butts 6-4 7-6 w skomplikowanym meczu na Manolo Santana.

„To był skomplikowany turniej” – powiedział Escobar w wywiadzie dla dziennikarza Kenny’ego Castro. „Staramy się zachować czujność”. Powiedział, że to skomplikowany mecz, Gdzie mogą wykorzystać błędy swoich konkurentów, aby osiągnąć zwycięstwo.

Amerykanie z Ameryki Południowej zemścili się na Tomislavie Prik تش i Nikoli Kasichu, Z tymi, którzy przegrali finał Argentine Open, ATP 250 Buenos Aires, 7 marca.

W Federacji ATP Marbella Escobar, Bihar, Bihar i Escobar pokonali drugie ziarno Marcus Daniel, Philip Oswald, czwarty rozstawiony Luke Saville i John Patrick Smith w tym tygodniu po raz trzeci w drodze do finału ATP.

Para z Ameryki Południowej wygrała w styczniu ubiegłego roku wyścig ATP 250 w Delray Beach w USA. W lutym dotarli do półfinału mistrzostw ATP 250 w Melbourne, gdzie przegrali z Chorwatami Nikolą Mitic i Matti Pavi 6-7, 7-5, 10-7.

Później, Manabetta i Sharwa uczestniczyli w Australian Open, Zostali wyeliminowani w pierwszej rundzie po przegranej 6-3 6-4 z Polakiem Lukazem Kopotem i Holendrem Wesleyem Kulhoffem.
Gonzalo Escobar trzy lata temu postanowił nadać priorytet turniejom deblowym.

W 2019r Zdobył złoto na Igrzyskach Panamerykańskich w Limie z Roberto Queirozem. W turniejach Challenger i Futures dodał 11 tytułów.

Jego celem na ten sezon jest awansowanie do „Top 20” do końca roku, więc wciąż ma przed sobą mistrzostwa w glinie i cemencie w Europie i Stanach Zjednoczonych.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *