Ekwadorski Gonzalo Escobar i Urugwajczyk Ariel Bihar byli mistrzami ATP 250 dla Marbelli

Ekwadorski tenisista Gonzalo Escobar i urugwajski tenisista Ariel Bihar Pokonany Tomislav Prikic z Bośni i Nikola Kasic z Serbii 6-2 6-4 w finale ATP 250 w Marbelli (Hiszpania), Ogłoszono bohaterówPoranek 11 kwietnia 2021 r.

Ameryka Południowa była bez zarzutu i wygrała mecz w 61 minut, Na stadionie Manolo Santana w ośrodku Puente Romano Beach Resort.

Przed dotarciem do finału, W sobotę para z Ameryki Południowej wygrała półfinały, Monaco, Hugo Nice i Niemiec Tim Butts 6-4 7-6 w skomplikowanym meczu na Manolo Santana.

„To był skomplikowany turniej” – powiedział Escobar w wywiadzie dla dziennikarza Kenny’ego Castro. „Staramy się zachować czujność”. Powiedział, że to skomplikowany mecz, Gdzie mogą wykorzystać błędy swoich konkurentów, aby osiągnąć zwycięstwo.

Amerykanie z Ameryki Południowej zemścili się na Tomislavie Prik تش i Nikoli Kasichu, Z tymi, którzy przegrali finał Argentine Open, ATP 250 Buenos Aires, 7 marca.

W Federacji ATP Marbella Escobar, Bihar, Bihar i Escobar pokonali drugie ziarno Marcus Daniel, Philip Oswald, czwarty rozstawiony Luke Saville i John Patrick Smith w tym tygodniu po raz trzeci w drodze do finału ATP.

Para z Ameryki Południowej wygrała w styczniu ubiegłego roku wyścig ATP 250 w Delray Beach w USA. W lutym dotarli do półfinału mistrzostw ATP 250 w Melbourne, gdzie przegrali z Chorwatami Nikolą Mitic i Matti Pavi 6-7, 7-5, 10-7.

Później, Manabetta i Sharwa uczestniczyli w Australian Open, Zostali wyeliminowani w pierwszej rundzie po przegranej 6-3 6-4 z Polakiem Lukazem Kopotem i Holendrem Wesleyem Kulhoffem.
Gonzalo Escobar trzy lata temu postanowił nadać priorytet turniejom deblowym.

W 2019r Zdobył złoto na Igrzyskach Panamerykańskich w Limie z Roberto Queirozem. W turniejach Challenger i Futures dodał 11 tytułów.

Jego celem na ten sezon jest awansowanie do „Top 20” do końca roku, więc wciąż ma przed sobą mistrzostwa w glinie i cemencie w Europie i Stanach Zjednoczonych.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *